Zdroj: RAKO

Novinky 2022: RAKO & mramory, očekávané setkání…

15. 03. 2022 Sdílet

Kolekce RAKO NEWS 2022 osloví milovníky estetiky a krásného života. Bohatě zastoupený design kamene vnese do interiérů ušlechtilou, majestátní atmosféru. Kamenný vzhled patří mezi současné trendy, zároveň ale představuje ten druh elegance, která je stále v módě. Keramický obklad s věrným vzhledem onyxu či mramoru vdechne interiéru oslnivou, až mystickou krásu, povrch má přitom všechny praktické vlastnosti keramiky.

V nové kolekci se představují keramické obklady a design mramorů, kamenů v sériích Onyx, Flash, Cava, Levante, Topo. Několik dalších inovací a doplnění najdou zákazníci v sériích Lampea, Lint, Roof, Betonico. Třešničkou na dortu je autorský projekt, série Metro, od designéra Daniela Piršče.

Designová koupelna květinovou zdí a zlatou baterii

Série LINT. Série Lint je hravá kompozice florálního motivu, inspirovaného textilními dekory. Nechybí mu odvaha v podobě velikosti vzoru, který v ploše může působit, jako abstraktní a dobrodružná procházka džunglí. Zdroj: RAKO

Za krásou i kvalitou letošních novinek stojí vlastní, ušlechtilé suroviny, velké bohatství ukryté v zemi, ze kterých se keramické obklady RAKO tradičně vyrábějí, ale také nejmodernější technologie a know-how zkušených odborníků z RAKO. Díky roční rozsáhlé modernizaci výroby se nyní LASSELSBERGER pyšní nejmodernějším závodem na výrobu obkládaček v Evropě!

mramorová koupelna s velkým kulatým zrcadlem

Série ONYX. Abychom vnesli do koupelny přírodní kámen v nejlepším slova smyslu, přenesli jsme na formáty keramických obkládaček 40 x 120 a 30 x 60 cm krásu leštěného mramoru typu onyx. Zdroj: RAKO

Kolekce obkládaček RAKO se od roku 2022 rozrůstá o nový formát
40 x 120 cm (1198 x 398 x 10 mm)
. Jedná se o velmi elegantní a luxusní velkoformát s rektifikovanou hranou. Designové provedení mramoru, onyxu a dalších designů se tak posouvá na úplně novou estetickou úroveň. Navíc je zachován promyšlený modulový systém RAKO tak, aby byla garantována návaznost a kombinovatelnost s dalšími formáty, mozaikami či dlaždicemi.

Černobílá mramorová toaleta

Série FLASH. Architekti a interiéroví designéři odjakživa milují černo bílou kombinaci. I černo bílé obklady, imitace mramorů, jsou evergreenem. Zdroj: RAKO

Kromě nového formátu obsahuje kolekce RAKO 2022 obkládačky vyrobené technologií DryFix. Jedná se o rozšíření technologie digitálního tisku, kdy je na povrch obkladů nanášena vrstva skelné granilie (posypu) a vytváří tak jemnou strukturu či optické zvýraznění kontrastu povrchu. Výhodou je precizní soutisk se základním designem a možnost vytvářet jak celoplošné ztvárnění (např. série METRO), tak dekorativní motivy (např. dekorace Topo, Betonico, Lampea).

Více o nové kolekci 2022 na www.rako.cz.

Zdroj: PR článek RAKO

Kategorie: Koupelny
Tagy: kámen koupelnové obkládačky mramor mramorové koupelny obklady
Sdílejte článek