Revoluční technologie sprchování Whirlspray. Nová úroveň intimní hygieny

Revoluční technologie sprchování Whirlspray. Nová úroveň intimní hygieny

12. 09. 2018 Sdílet

Sprchování je hlavní funkcí každé toalety s integrovanou sprchou. Geberit AquaClean Mera ale přišla s převratnou inovací. Patentovaná technologie sprchování WhirlSpray se dvěma tryskami a rotujícím proudem vody obohaceným dynamickým provzdušněním zajišťuje cílené, důkladné a mimořádně příjemné očištění.

Výhody této technologie jsou skutečně působivé: intenzivnější a příjemnější očista při zachování nízké spotřeby vody. Samostatná dámská sprcha pak nabízí funkci obzvlášť jemného sprchovacího proudu. Sprška se vždy omyje před i po každém použití a pokud se zrovna nepoužívá, je hygienicky chráněna ve skryté poloze.

S toaletou Geberit AquaClean Mera se nemusíte obávat toho, že nachladnete: systém ohřevu, tvořený průtokovým ohřívačem a zásobníkem teplé vody, zajišťuje okamžitou a plynulou dodávku vody ohřáté na tělesnou teplotu. Mera povznáší komfort a pohodlí toalet na zcela novou úroveň. Sofistikovaná technologie a stylový design se dokonale doplňují a tvoří opravdu mistrovské dílo funkčnosti a designu.

Geberit AquaClean Mera zdroj Geberit

Geberit AquaClean Mera zdroj Geberit

Geberit provozuje ve Švýcarsku intenzivní výzkum a vývoj a disponuje nejmodernějšími laboratorními a testovacími zařízeními. Výsledkem tohoto výzkumu je vývoj technologie sprchování WhirlSpray. Je příkladem toho, jak se ve společnosti Geberit odborníci z nejrůznějších oborů v úzké spolupráci intenzivně zabývají prodloužením životnosti výrobku a zlepšením jeho ekologičnosti. Byla tak vyvinuta nová tryska s vnitřní kulovitou dutinou. Je založena na prototypech, kterými se testovalo dynamické chování a pocit při sprchování podle počítačových simulací a reálných modelů trysek tak dlouho, dokud nebyl výsledek optimální.

Vlevo proud vody běžného sprchovacího WC, vpravo jemný provzdušněný proud Whirlspray sprchovacícho WC Geberit AquaClean zdroj Geberit

Vlevo proud vody běžného sprchovacího WC, vpravo jemný provzdušněný proud Whirlspray sprchovacícho WC Geberit AquaClean zdroj Geberit

Pokud chcete Whirlspray otestovat na vlastní kůži, přijďte do jedné z mnoha testovacích zón Geberit AquaClean.

Nejbližší testovací zónu si vyhledáte zde: www.geberit-aquaclean.cz/testovacizona

Rimfree® – toaleta bez splachovacího kruhu pro bezkonkurenční čistotu

Při výběru WC dnes hraje kromě designu stále důležitější roli dokonalá hygiena a snadná údržba. Geberit nabízí splachovací technologii Rimfree®, která dovádí k dokonalosti současný trend směřující k toaletám bez splachovacího kruhu a kterou najdete jen v nabídce WC značek KOLO a Keramag. Proud vody je zde promyšleně řízen až těsně po svoje vyústění do WC mísy. Vodicí splachovací dráhy nasměrují proud vody po obou stranách přesně tam, kde je to potřeba. Rimfree toaleta nemá žádné okraje, a přesto dokáže i s malým množstvím vody opláchnout celý vnitřní povrch WC mísy. WC Rimfree® splňuje ty nejvyšší nároky na maximální hygienu a na úsporu vody a peněz. Nejlepší na tom je, že k čištění toalety již nebudete potřebovat žádné speciální pomůcky ani chemikálie, stačí mísu pouze setřít hadříkem.

Snadná údržba u sprchovacího WC Geberit AquaClean Tuma zdroj Geberit

Snadná údržba u sprchovacího WC Geberit AquaClean Tuma zdroj Geberit

Kromě klasických toalet jsou technologií Rimfree® vybaveny také všechny toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean. Například model Tuma v sobě spojuje čistý, elegantní design se sofistikovanou technologií. Uvnitř se skrývají inovativní technologie, jako například průtokový ohřívač optimalizovaný pro tvrdou vodu, funkce odstranění vodního kamene nebo již zmíněná vysoce efektivní technologii sprchování WhirlSpray s nízkou spotřebou vody. Další funkce, jako například ohřev sedátka, osoušení teplým vzduchem, odsávání zápachu a mísa Rimfree® ještě více umocňují prožitek komfortu a pohodlí. Uživatelsky přívětivé dálkové ovládání, které je součástí každé toalety, umožňuje intuitivním způsobem nastavit všechny funkce tak, aby vyhovovaly osobním preferencím majitelů. AquaClean Tuma z dílny průmyslového designéra Christopha Behlinga, která byla doposud k dispozici ve variantě Comfort, se od 1. dubna prodává také v novém zjednodušeném modelu Classic. Jako alternativu ke kompletnímu řešení je možné pořídit samostatné sedátko s integrovanou sprchou, které lze dodatečně připevnit na vaši stávající WC mísu.

Geberit AquaClean Tuma Comfort zdroj Geberit

Geberit AquaClean Tuma Comfort zdroj Geberit

Více informací na www.kolo-geberit.cz/rimfree nebo www.geberit-aquaclean.cz/tuma

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit spol. s r.o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: dámske sprchy integrovaná sprcha toalety WC mísy
Sdílejte článek