Foto Geberit

Rozmanitost a svobodný design pro vaši koupelnu

05. 10. 2018 Sdílet

Umyvadla jsou středobodem každé koupelny. Vzhled vaší koupelny můžete vylepšit instalací nadčasových moderních umyvadel řady Geberit VariForm. Umyvadla mají úzké okraje a jsou buď kruhové, obdélníkové, oválné nebo eliptické, ve verzi vestavné, na desku nebo pod desku.

Vzhled koupelny a umyvadlového prostoru je do velké míry ovlivněn umyvadlovou mísou. Na trhu jsou k dispozici různé typy umyvadel, včetně klasických závěsných, vestavných, nebo umyvadel na i pod desku. Nová umyvadla Geberit VariForm vyzařují nadčasovou krásu bez ohledu na jejich tvar a typ instalace. Mají kruhový, obdélníkový, oválný nebo eliptický design a jsou k dispozici v různých velikostech, aby si mohl každý zákazník vybrat podle svého vkusu.

Foto Geberit

Foto Geberit

Umyvadla jsou nadčasově krásná díky svým obzvlášť štíhlým okrajům. Proto se design vestavných modelů a modelů na desku hodí prakticky do každé koupelny. Aby bylo docíleno ještě větší kreativní volnosti, nabízí Geberit vestavná a desková umyvadla buď s armaturní deskou, nebo bez ní. To znamená, že v závislosti na požadavcích a stavební situaci je možné stojánkovou umyvadlovou baterii namontovat buď přímo na umyvadlovou mísu, nebo do desky. Samozřejmě může být nainstalována také nástěnná baterie.

Foto Geberit

Foto Geberit

Umyvadlo na desku – elegance sama

Umyvadla na desku jsou pastvou pro oči. Bílé keramické mísy Geberit ve tvaru kruhu, oválu, obdélníku a elipsy lze kombinovat s prakticky libovolnou deskou. Mohou být postaveny na desky ze dřeva, skla, přírodního kamene nebo jiných materiálů.

Foto Geberit

Foto Geberit

Vestavné umyvadlo – odkládací prostor v hlavní roli

Pro ty, kteří potřebují více úložného prostoru v koupelně, je ideálním řešením vestavné umyvadlo. Keramická umyvadlová mísa připevněná k desce zespodu a utěsněná silikonem kolem sebe ponechává maximum odkládací plochy. Díky tomuto způsobu instalace se vestavná umyvadla velmi snadno udržují v čistotě. Řada umyvadel Geberit VariForm obsahuje vestavná umyvadla, která se zapouštějí do poloviny své výšky do desky. Jejich keramika zůstává vystavena na odiv a zároveň kolem sebe ponechává hodně volného místa.

Foto Geberit

Foto Geberit

Dobrá ergonomie díky velké hloubce mísy

Všechna umyvadla řady VariForm jsou dostatečně hluboká, a tedy i prostorná a pohodlná. Díky svému designu a použití vysoce kvalitní sanitární keramiky je povrch umyvadel odolný proti prasklinám a poškrábání, snadno se čistí a zůstává dlouhodobě krásný i při zátěžovém používání.

Foto Geberit

Foto Geberit

Zákazníci si mohou vytvořit dokonale promyšlenou a sladěnou koupelnu, když zkombinují umyvadla VariForm s dalšími výrobky Geberit. K dispozici je široká škála zrcadel a zrcadlových skříněk, velké množství WC mís a ovládacích tlačítek splachování a různá řešení pro odvodnění sprchových koutů – zkrátka vše, co si lze v koupelně přát. K dispozici jsou nová umyvadla od července 2018.

www.kolo-geberit.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit spol. s r.o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: Doplňky do koupelny ovládací tlačítko splachování umyvadla WC mísy zrcadlá
Sdílejte článek