Zdroj: Spa Components

Spa Components aneb vše pro Vaše spa

11. 03. 2024 Sdílet

Pro všechny majitele (nebo budoucí majitele) vířivých van nebo Swim Spa máme dobrou zprávu – existuje jeden e-shop, který má vše potřebné související s vířivkami a Swim Spa.

Jako lídr na trhu nabízí širokou škálu kvalitních náhradních dílů, včetně nových i pečlivě repasovaných součástek, a dokonce i zánovní vířivé vany pro ty, kteří hledají luxusní relaxaci za dostupnou cenu.

Poznejte s námi Spa Components!

Náhradní díly pro Vaše vířivky a Swim Spa

Na tomto místě chápou důležitost kvalitních náhradních dílů pro udržení optimálního provozu Vašeho relaxačního zařízení. Proto nabízí široký sortiment nových i repasovaných náhradních dílů, které jsou pečlivě vybírány a testovány, aby splnily nejpřísnější standardy kvality a spolehlivosti. Bez ohledu na značku či model Vaší vířivky či Swim Spa u nich najdete přesně to, co potřebujete pro opravu či údržbu.

Spa Components

Nezapomínejte průběžně čistit a měnit filtry. Zdroj: Spa Components

Doplňkové technologie, které jsou v kurzu

Kromě náhradních dílů nabízí i doplňkové technologie pro Vaši vířivou vanu. Doplňkové technologie by se daly rozdělit na relaxační, mezi které můžeme například zařadit microsilk, a na nápomocné, např. při manipulaci, jako je třeba držák termického krytu nebo například automatické dávkovače chemie či Wi-Fi modemy. Nejedná se o technologie ani zařízení, která byste bezpodmínečně museli na vířivou vanu instalovat, ale umí ušetřit čas a energii, čímž zvýší uživatelský komfort při relaxaci.

Spa Components

V nabídce najdete dálkové ovládání nebo třeba nové displeje. Zdroj: Spa Components

Zánovní vířivky za výhodné ceny

Pro zákazníky hledající cenově dostupnou alternativu nabízí Spa Components také zánovní vířivky. Ty jsou pečlivě zrenovovány a zkontrolovány, aby zajistily maximální spolehlivost. V těchto zánovních vířivkách si můžete užít luxusní relaxaci za výhodné ceny, aniž byste museli obětovat kvalitu. Na všechny zánovní vířivé vany Vám dají záruku 2 roky.

E-shop pro domácí nadšence do oprav či výroby

Rozumí navíc i potřebám domácích nadšenců a profesionálů, kteří se chtějí pustit do samostatné opravy či výroby vířivek. Proto pro Vás vytvořili online e-shop, který nabízí širokou škálu náhradních dílů, příslušenství a dalších potřeb pro Vaše projekty. S tímto e-shopem získáte snadný přístup k veškerým potřebným součástkám a materiálům, abyste mohli svou vířivku či Swim Spa spravovat či dokonce vyrobit sami.

Spa Components

V případě, že si nevíte rady, Vám zajistíme technika. Zdroj: Spa Components

Profesionální servis

Pro zákazníky, kteří preferují profesionální přístup, nabízí také servisní služby. Jejich zkušení technici jsou k dispozici pro opravy, údržbu a instalace Vašich vířivek či Swim Spa, aby Vaše zařízení fungovalo bez problémů a poskytovalo Vám nejvyšší úroveň relaxace a pohodlí.

Spa Components je Vaší jedinou nutnou zastávkou pro veškeré potřeby týkající se vířivek a Swim Spa. S jejich kvalitními produkty, profesionálním přístupem a širokou nabídkou služeb Vám rádi poskytnou kompletní řešení pro údržbu, opravy a renovace Vašich relaxačních zařízení. Navštivte  je na e-shopu nebo je kontaktujte pro více informací na e-mailu či WhatsAppu a začněte si užívat optimálního komfortu a relaxace ve Vaší vlastní vířivce či Swim Spa!

ZDROJ: PR článek společnosti Spa Components

Kategorie: Koupelny
Tagy: vířivky
Sdílejte článek