Sprchová vanička Superplan od Kaldewei
Zdroj: Kaldewei

Sprchová vanička Superplan od Kaldewei: milionkrát osvědčená, nyní v novém designu pro moderní koupelny

10. 05. 2023 Sdílet

Kaldewei Superplan – klasika mezi sprchami v úrovni podlahy, která se za posledních 30 let již milionkrát osvědčila a získala si přízeň odborníků i uživatelů. Našla uplatnění v exkluzivních soukromých koupelnách, hotelových koupelnách s požadavkem na snadnou údržbu i v bezbariérových koupelnách pro pacienty.

Bezespárová sprcha z recyklovatelné smaltované oceli se harmonicky začleňuje do koupelny a zaručuje příjemnou a bezpečnou plochu pro stání. Kaldewei nyní svému evergreenu Superplan dopřál nový facelift.

Nová sprchová vanička Kaldewei Superplan zaujme nejenom svěžím designem, ale také přístupem zcela v úrovni podlahy ze dvou stran. Aktuální facelift v podobě precizně vypracovaných hran a čistých linií pozvedl její design na novou úroveň.

Sprchová vanička Superplan

Zdroj: Kaldewei

Optimalizována byla také montážní hloubka, která je s maximálně 25 milimetry poloviční v porovnání s předchozím modelem. Úzké okraje u sprchových vaniček všech rozměrů působí nejenom velmi elegantně, ale zaručují navíc velkorysou plochu pro stání a tím i jedinečný zážitek ze sprchování.

Udržitelná, moderní a flexibilní

Kaldewei Superplan je vyrobena z recyklovatelné smaltované oceli a díky skleněnému povrchu bez pórů ji lze velmi snadno čistit. S lehkostí propojuje nadčasový design a trvanlivou kvalitu díky využití přírodních materiálů, čímž rozšiřuje portfolio výrobků Kaldewei s přívlastkem Luxstainability®.

Sprchová vanička Superplan od Kaldewei

Aktuální facelift Kaldewei Superplan v podobě precizně vypracovaných hran a čistých linií pozvedl design sprchové vaničky na zcela novou úroveň. Ocení jej také nároční stavitelé, renovátoři koupelen a architekti. Zdroj: Kaldewei

Superplan zaujme především obzvláště přesnými poloměry rohů z vnitřní strany sprchové vaničky, které ocení zejména nároční stavitelé, renovátoři koupelen a architekti. Redukovány byly také poloměry vnějších rohů a hran, což umožňuje Superplan ještě lépe integrovat do stávajícího montážního rastru a dlažbu lze položit až těsně ke sprchové vaničce.

Maximální flexibilitu a široké možnosti ztvárnění koupelen zaručují vedle běžných sanitárních barev rovněž exkluzivní odstíny kolekce Coordinated Colours.

Sprchová vanička Kaldewei Superplan

Kaldewei dopřál facelift svému evergreenu Superplan. Precizně vypracované hrany, malé úhly a čisté linie propůjčují sprše moderní vzhled a praktický je také přístup zcela v úrovni podlahy ze dvou stran. Zdroj: Kaldewei

Nová sprchová vanička Superplan je samozřejmě také stoprocentně kompatibilní s chytrým příslušenstvím Kaldewei, počínaje montážními a odtokovými systémy až po osvědčené protiskluzové a snadno udržovatelné úpravy povrchu. Od podzimu bude Superplan k dostání v 41 rozměrech.

Komerční informace; zdroj: Kaldewei

Kategorie: Koupelny
Tagy: koupelna sprchove vanicky sprchy
Sdílejte článek