koupelna

WC záchod splachovací tlačítko
Koupelny

V drsnějším tónu s TECEsquare II CORTEN!

Milujete industriální stavby? A chystáte se v moderním industriálně laděném stylu zrekonstruovat nebo postavit svou koupelnu? Právě v takovém interiéru totiž skvěle vyzní originální ovládací tlačítko TECEsquare II s povrchovou úpravou CORTEN. 

Zašlé spáry v koupelně přestane člověk po čase vnímat.
Koupelny

Jak vyčistit zašlé spáry v koupelně. Pomůže vám horká voda, jedlá soda a ocet

Koupelnu můžete uklízet každý týden a povrchy vany, sprchového koutu či umyvadla svítí čistotou. Ale jeden typ nečistoty se odstraňuje opravdu špatně. Někteří ho v jednu chvíli už přestanou vnímat. To ale neznamená, že byste s ním neměli něco dělat. Mluvíme o problému zčernalých spár mezi obklady. 

Trendy koupelny roku 2024
Koupelny

Koupelnové trendy 2024: Přírodní materiály a nádech vintage stylu by neměly chybět ve vaší koupelně

Rekonstruujete koupelnu? Přírodní materiály, sprcha s hudbou či nádech vintage – to jsou aktuální letošní trendy.

Geberit AquaClean Selamat iCon master
Koupelny

Půvabně elegantní Geberit AquaClean Sela v nové barvě

Příznivce moderního koupelnového designu potěší, že Geberit rozšiřuje svou nabídku špičkových sprchovacích WC o produkt AquaClean Sela v bílé matné barvě.

Nová Geberit AquaClean Alba představuje cenově příjemné uvedení do světa sprchovacích toalet.
Koupelny

Nová éra osobní hygieny: Představujeme nové, cenově atraktivní sprchovací WC Geberit AquaClean Alba 

Jednoduchý a elegantní design toalety Geberit AquaClean Alba splyne s interiérem každé koupelny. Nové, stylové WC je vybaveno sprchou, která poskytuje dokonalou osobní hygienu po použití toalety. Jedná se o ideální základní model, který nabízí všechny nejdůležitější funkce sprchovacího WC za velmi přijatelnou cenu. Geberit AquaClean Alba bude k dispozici u prodejců sanitárního vybavení od dubna 2024.

NIARA Závěsná tyč na ručník
Koupelny

Elegantní, v barvě, s revoluční montáží: LAUFEN představuje novou generaci koupelnových doplňků.

Přestože design koupelny tvoří především dominanty, jako je vana, sprcha nebo umyvadlo, neméně významným prvkem jsou nejrůznější doplňky. Praktické háčky, závěsné tyče, mýdlenka nebo držák na toaletní papír jsou decentními částmi koupelny, které však podtrhují její celkový vzhled a zpříjemňují denní užívání. Právě na ně se švýcarská značka LAUFEN zaměřila v nových kolekcích. Kromě nadčasových linií, precizního zpracování a vysoké odolnosti přinášejí také inovovaný systém uchycení bez nutnosti zásahu do zdi.

Umyvadlo v koupelně
Koupelny

Mimořádně oblíbená koupelnová série Geberit iCon se rozrostla o nové kousky

Koupelnová řada iCon se poprvé objevila na trhu v roce 2009 a již tehdy vyvolala obrovský zájem, který se jí podařilo udržet dodnes. Díky svému modernímu, elegantnímu a zároveň nadčasovému vzhledu se i po více než 10 letech stále drží ve svém segmentu na předních příčkách. Nyní přišel čas ji trochu osvěžit. Do nabídky přibyly nové kousky sanitární keramiky a koupelnového nábytku s vylepšenými funkcemi a ještě flexibilnějšími možnostmi kombinování.

Koupelna
Koupelny

Chcete trendy koupelnu?

Nabídka se přizpůsobila aktivnějšímu životnímu stylu i jednoduché údržbě. Proto vany dlouhodobě ustupují sprchovým koutům, zatímco materiály a barvy podléhají střednědobým trendům.

Natírání obkladů
Design interiérů

Rychlá a levná renovace koupelny či kuchyně? Vyzkoušejte nátěr na dlažbu a obklady!

Renovace zašlé domácnosti nemusí znamenat složité a drahé stavební práce. Jednou z efektivních a cenově dostupných možností je využití nátěru na dlažbu a obklady. Tato metoda umožňuje proměnit vzhled koupelny, WC nebo kuchyně bez nutnosti demolice nebo nákladného odstraňování stávajících materiálů.

Stěny v koupelně
Koupelny

Od tapet přes obklady až k výmalbě. Co je nejvhodnější pro vaši koupelnovou stěnu?

To, čím obložíte nebo upravíte koupelnové stěny, dá zpravidla nejmenší místnosti v domácnosti celkový charakter. Můžete hodně získat, ale i pokazit. Vinylové tapety, obkladačky, obkladové desky nebo jen barva?