Koupelna
Zdroj: TECE

Chcete trendy koupelnu?

25. 04. 2024 Sdílet

Nabídka se přizpůsobila aktivnějšímu životnímu stylu i jednoduché údržbě. Proto vany dlouhodobě ustupují sprchovým koutům, zatímco materiály a barvy podléhají střednědobým trendům.

Touha po přírodě

se odráží v nejstylovějším odtoku vody TECEdrainline pro nalepení přírodního kamene, který splývá s podlahou a na první pohled v ní „mizí“. A protože to pravé z přírody nikdy neztratí svůj půvab, vyberte si k němu ovládací tlačítko toalety TECEloop ve variantě z pravé břidlice, světlého betonu, bílého mramoru nebo z dubového dřeva.

přírodní kámen exkluzivní design

Exkluzivní design sprchového žlabu TECEdrainline splývá s obložením podlahy. Zdroj: TECE

Více komfortu a volnosti

v pohodlnějším sprchovém koutu si vyžádalo atypické délky odtokových žlabů. Proto se TECEdrainprofile nabízí v délkách až do 1600 mm, a na míru zákazníkovi lze vyrobit i žlab TECEdrainline o délce až 3 m.

Sprchový kout

Sprchový žlab TECEdrainline lze vyrobit na míru až 3 m dlouhý. Zdroj: TECE

Černá barva je in

a černé kovové prvky jsou v koupelně oblíbené, protože přináší do prostoru sofistikovanost, kontrast a prémiový styl. TECE jich nabízí celou řadu. Ke sprchovému profilu TECEdrainprofile v provedení černý chrom tak najdete i špičkové tlačítko TECEsolid s příjemnou čárovou strukturou.

splachovací tlačítko na WC

Ovládací tlačítko toalety TECEsolid v posledních modelech přidalo do prostoru tlačítek struktury velmi příjemné na dotek. Zdroj: TECE

Soulad koupelnových prvků

je nezbytný! Proto odtokový žlab TECEdrainprofile v oblíbené lesklé optické zlaté doplní skvěle zlatá tlačítka TECEloop nebo TECEsquare v provedení černé sklo. A růžově zlatý sprchový profil pěkně ladí s tlačítkem TECEsquare nebo TECEloop či TECEnow v metalickém červeném bronzu.

odtokový žlab TECEdrainprofile

Sprchový profil TECEdrainprofile je pro svůj elegantně jednoduchý design oblíbený také ve zlaté barvě. Zdroj: TECE

Více na www.tece.cz

Komerční informace; zdroj: TECE

Kategorie: Koupelny
Tagy: design koupelna ovládací tlačítko splachování sprchové systémy sprchový kout tece
Sdílejte článek