Zdroj: TECE

Nové povrchové úpravy TECEsquare

15. 05. 2024 Sdílet

Ovládací tlačítko toalety není jen vstupní branou do světa hygieny, pohodlí a elegance, protože za sebou zanechává osvěžující čistotu. TECEsquare je zároveň designovým šperkem, který ozdobí vaši koupelnu minimalistickým vzhledem, prémiovou povrchovou úpravou a trendy barvami.

U ovládacího tlačítka toalety TECEsquare kladli designéři důraz na minimalistické použití jednoduchých prvků, a proto vydefinovali v ploše pouze tři jemné spoje, které neruší celkový dojem z barvy a povrchu. Jednoduše čitelné, intuitivní rozhraní a vysoce kvalitní nerez ocel se speciální povrchovou úpravou činí ovládací tlačítko TECEsquare vizuálně nesmírně působivým. Speciální mechanika dvoumnožstevních tlačítek pak přináší také vyjímečný pocit z dotyku při každém zmáčknutí.

TECEsquare sat Glas satenove sklo Ovládací tlačítka toalety splachování WC

TECEsquare s povrchem saténové sklo v pískově béžové, černé, bílé a signální šedé barvě Zdroj: TECE

Jemné a elegantní sklo

Sklo je voda, která se zastavila, aby udělala člověku radost. Vyberte si podle svého vkusu variantu ovládacího tlačítka TECEsquare z bílého nebo černého skla, která nejlépe odpovídá designu vaší koupelny a osvěžte svůj den radostí každé ráno. TECE nabízí skleněné varianty TECEsquare s tlačítky “tón v tónu”, v barvě lesklého chromu, kartáčované nerezové oceli a u černého skla také se zlatými tlačítky. V nové povrchové úpravě “saténové sklo”, která rozehrává v těle tlačítka úžasné lomy světla, a okouzlí vás už při prvním dotyku, dostanete TECEsquare v klasické bílé a černé barvě, ale také v trendy pískově béžové a signální šedé.

TECEsquare Nickel Bruhed kartacovany Ovládací tlačítka toalety splachování WC

Ovládací tlačítko toalety TECEsquare II v moderním barevném odstínu niklu s kartáčovanou povrchovou úpravou Zdroj: TECE

Lesklý a kartáčovaný kov

Dokonalý design celokovového tlačítka TECEsquare z nerezové oceli plně zdůrazňuje hodnotu ušlechtilého kovu. Kromě standardních modelů s lesklým a kartáčovaným povrchem v trendy barvách, nabízí TECE také varianty s povrchovou úpravou PVD, která u nerezové oceli brání zanechávání otisků prstů a tím ještě lépe zapadá do prémiového designu koupelen.

Trendy barvy

Ovládací tlačítko toalety TECEsquare rozšířilo svou řadu o nejmodernější barevné tóny. Vyberte si černý chrom, opticky zlatou, růžovou zlatou nebo nikl v praktické kartáčované úpravě. Všechna tato barevná tlačítka dostanete také ve variantě s PVD úpravou proti otiskům prstů. Navíc dokonale ladí s elegantním odtokem vody  ze sprchového koutu TECEdrainprofile.

Korodovaný povrch CORTEN

TECEsquareII CORTEN korodovaný kov Ovládací tlačítka toalety splachování WC

TECEsquare II CORTEN s povrchovou úpravou korodovaná ocel Zdroj: TECE

Nový směr v designu koupelen, který uspokojí každou touhu po autenticitě a originalitě, určuje TECEsquare CORTEN s ručně dokončovanou povrchovou úpravou. Originální povrch potěší individualisty, kteří hledají ve všech směrech výjimečnost. Dokonale totiž souzní s moderní industriální architekturou.
Tlačítko TECEsquare dodává svým jasným a přímočarým líniím korodovanou ocelí drsnější výraz. Na první pohled časem zbědovaný povrch je ale úplně nový. Vyjadřuje spojení kvality a historie. Jeho naprosto originální podoba je zároveň nadčasově přitažlivá.

Na první pohled je ovládací tlačítko žhavé, ale na dotyk příjemně chladné. Inovativní korodovaná povrchová úprava TECEsquare zrcadlí čím dále větší oblíbenost povětrnostně odolné oceli CORTEN v umění, na fasádách budov i v zahradě. CORTEN vytváří atmosféru autenticity a přírodní krásy. Nezaměnitelný vzhled TECEsquare CORTEN vás okouzlí jako pohled na minulost, která se proměnila v krásu přítomnosti. Vyjadřuje vášeň společnosti TECE pro preciznost a neustálé zlepšování komfortu uživatelů TECE prémiových koupelnových prvků. TECEsquare CORTEN prořízl svět architektury a designu drsnějším tónem, absolutně jedinečným a originálním.

TECEsquare vítězí

Ovládací tlačítka toalety splachování WC

Ovládací tlačítko toalety TECEsquare II CORTEN skvěle zapadá do moderní industriální architektury
Zdroj: TECE

Tlačítko TECEsquare již získalo ocenění Red Dot Design a Design Plus. Ale v rámci letošní soutěže „Best of Interior Architects Choice“ dostalo také prestižní ocenění právě za svůj inovativní povrch CORTEN. Ovládací tlačítko TECEsquare je ve vaší koupelně elegantní, funkční a vždy připravené perfektně sloužit. Je to umělecký kousek, který vaší soukromé oáze dodá dokonalý a nezapomenutelný detail, který ale může přinést velký rozdíl do vaší každodenní rutiny.

FOTOGALERIE

Více info na tece.cz

ZDROJ: PR článek společnosti TECE

Kategorie: Koupelny
Tagy: ovládací tlačítko splachování tece wc
Sdílejte článek