Ovládací tlačítko -Sigma 70
Zdroj: Geberit

Plovoucí a puristické

28. 06. 2023 Sdílet

Ovládací tlačítko Geberit Sigma70

Nová série ovládacích tlačítek Geberit Sigma70 zaujme minimalistickým designem, který uspokojí nejvyšší estetické požadavky. Nové provedení ovládacího tlačítka se vyznačuje mimořádně přesnou mechanikou ovládání a celou paletou atraktivních barevných provedení.

Už na první pohled zaujme Sigma70 svým unikátním vzhledem. Bezrámečková konstrukce zvýrazňuje puristický design celého tlačítka a mírné zaoblení dodává tlačítku Geberit Sigma70 plovoucí charakter. Ovládací tlačítko nabízí dvě nastavitelná množství splachování, i přesto však působí obě desky zcela celistvě, jako by bylo tlačítko vyrobeno z jednoho kusu.

Ovládací tlačítko -Sigma 70

Zdroj: Geberit

Díky svému designovému konceptu a vysoce kvalitním materiálům byla Sigma70 oceněna prestižním oceněním Red Dot Award 2023 v kategorii produktový design.

Sofistikované materiály a elegantní barvy zdůrazňují čistý design ovládacího tlačítka Geberit Sigma70. Tlačítko je k dispozici v černém, pískově šedém, lávovém a bílém skle, v červeném zlatě, černém chromu a kartáčované nerezové oceli, v mosazi a také v černém matném a bílém matném provedení.

Komerční informace; zdroj: Geberit

Kategorie: Koupelny
Tagy: koupelna ovládací tlačítko splachování toalety
Sdílejte článek