Nadčasový design koupelnového zařízení v bílých barvách
Zdroj: Koupelny Ptáček

Vsaďte na nadčasový design

11. 04. 2023 Sdílet

Série I.life od výrobce Ideal Standard, která byla vytvářena s oceňovaným designerským studiem, je všestranná kolekce, ve které se snoubí estetika, pohodlí a hygiena. Design, který nabízí, je přístupný a praktický, bez ohledu na velikost, nebo tvar vaší koupelny.

Tato rozvíjející se kolekce byla navržena tak, aby nabízela dostupná a praktická řešení pro každodenní život. V sérii I.life naleznete širokou škálu výrobků – od umyvadel a koupelnového nábytku, až po toalety, bidety, vany a sprchové produkty.

Naleznete zde umyvadla ve třech různých tvarech a různých velikostech, které můžete zkombinovat s odpovídajícími koupelnovými skřínkami v rozmanitém výběru barev a povrchových úprav. Sanitární keramika se zakřivenou geometrií a měkkými liniemi s možností krátké projekce, montáže zády ke zdi a montáže na stěnu je nejenom stylová, ale také praktická a nadčasová.

Nadčasový design koupelnového zařízení v v zemitých barvách

Zdroj: Koupelny Ptáček

Díky inovativní splachovací technologii RimLS+, kterou nabízí pro všechny toalety z této série, dosáhnete nejen vysokého standardu hygieny, ale také je téměř bezúdržbová.  Nechte se unést na vlně designu a nadčasovosti a navštivte některé z koupelnových studií Ptáček.

Více na www.koupelny-ptacek.cz.

Komerční informace; zdroj: Koupelny Ptáček

Kategorie: Koupelny
Tagy: koupelna koupelnový nábytek sprchové kouty toalety umyvadla vany
Sdílejte článek