Toaleta s bidetovacím sedátkem
Zdroj: Koupelny Ptáček

Vítejte ve světě dokonalé hygieny

03. 03. 2023 Sdílet

Už jste slyšeli o toaletě, která Vás dokonale očistí, a zároveň jí můžete sami ovládat? Dovolte nám představit toaletu Washlet Concept 300 s bidetovacím sedátkem od japonského výrobce TOTO.

Speciální Cefiontec glazura nanesena po celém povrchu toalety, je hladká, odolná a trvanlivá povrchová úprava keramiky, která zabraňuje usazování nečistot. Společně se systémem Tornado Flush, který díky splachování až ze tří otvorů v míse, eliminuje šíření střevních patogenů vám tím garantuje ten nejvyšší hygienický standard.

Bidetovací toaleta

Zdroj: Koupelny Ptáček

S vyhřívaným bidetovacím sedátkem Washlet si dopřejete komfort, který si zasloužíte. Sedátko nabízí tři různé typy spršek pro intimní hygienu, které vynikají automatickým samočištěním elektrolytickou vodou před každým použitím. Pokud zrovna trysky nevyužíváte, jsou skryté za ochrannou chlopní, čímž vyniká před svými konkurenty, kteří mívají trysky v přímém kontaktu s okolím mísy.

Dálkové ovládání, které je součástí toalety nabízí možnost aktivace masážní a oscilační funkce a má volně nastavitelný tlak vody, teplotu sušení a polohu trysky.

Více na Koupelny Ptáček – Koupelna, která voní novotou a jarem (koupelny-ptacek.cz).

Komerční informace; zdroj: Koupelny Ptáček

Kategorie: Koupelny
Tagy: Bidetovací toalety koupelna toalety
Sdílejte článek