Nová Geberit AquaClean Alba představuje cenově příjemné uvedení do světa sprchovacích toalet.
Zdroj: Geberit

Nová éra osobní hygieny: Představujeme nové, cenově atraktivní sprchovací WC Geberit AquaClean Alba 

17. 05. 2024 Sdílet

Jednoduchý a elegantní design toalety Geberit AquaClean Alba splyne s interiérem každé koupelny. Nové, stylové WC je vybaveno sprchou, která poskytuje dokonalou osobní hygienu po použití toalety. Jedná se o ideální základní model, který nabízí všechny nejdůležitější funkce sprchovacího WC za velmi přijatelnou cenu. Geberit AquaClean Alba bude k dispozici u prodejců sanitárního vybavení od dubna 2024.

Decentní elegance a čisté linie závěsné sprchovací toalety AquaClean Alba od Christopha Behlinga, šéfdesignéra značky Geberit, přirozeně ladí s každým koupelnovým designem. Za jejím uhlazeným zevnějškem se skrývá promyšlená a bezchybně funkční technologie.

„Ti, kteří uvažují o koupi nové toalety, mohou za nevelký příplatek získat všechny výhody sprchovacího WC,“ vysvětluje Margit Pfeiferová, vedoucí divize Geberit AquaClean. „Navzdory tomu, že nová AquaClean Alba vstupuje na trh jako výrobek základní řady, má v sobě špičkové know-how Geberit a řadu prémiových funkcí – například sprchovací technologii WhirlSpray, která důkladně a zároveň jemně očistí a osvěží intimní partie příjemně teplou vodou. WC mísa bez splachovacího kruhu je vybavena nejmodernější technologií TurboFlush.”

Geberit AquaClean Alba Dokonalá relaxace v koupelně se sprchovacím WC Aqua Clean Alba.

Geberit AquaClean Alba
Dokonalá relaxace v koupelně se sprchovacím WC Aqua Clean Alba. Zdroj: Geberit

Spláchnuto dočista

Tato výjimečně účinná technologie splachování zajišťuje obzvláště tiché a důkladné opláchnutí sanitární keramiky. Voda vtéká do WC mísy ze strany a spirálovitým pohybem opláchne celý její vnitřní povrch a odplaví všechny nečistoty. Toaletní kartáč už nebudete téměř potřebovat.

Intenzitu sprchovacího proudu lze ovládat pomocí jednoduchého a intuitivního dálkového ovládání a polohu sprchovacího ramene je možné pohodlně nastavit v aplikaci Geberit Home.

Špičkový design

Design AquaClean Alba pocházející z kreativní dílny slavného návrháře Christopha Behlinga je sladěný s ostatními sprchovacími toaletami Geberit, které jsou také jeho dílem. U tohoto nejnovějšího přírůstku do rodiny produktů AquaClean upřednostnil designér jednoduché a elegantní tvarosloví, které umožnilo integrovat nezbytnou technologii do těla sanitární keramiky tak, aby se toaleta na první pohled nelišila od běžného WC.

Moderní design snoubený s pohodlím: sprchovací WC AquaClean Alba se stylovým splachovacím tlačítkem a dálkovým ovládáním.

Moderní design snoubený s pohodlím: sprchovací WC AquaClean Alba se stylovým splachovacím tlačítkem a dálkovým ovládáním. Zdroj: Geberit

„AquaClean Alba s balíčkem sofistikovaných funkcí vstupuje na trh za bezkonkurenční cenu. Sprchovací toaleta by se měla stát standardní výbavou každé moderní koupelny,“ je přesvědčena Margit Pfeiferová, vedoucí AquaClean. „Malá investice navíc představuje obrovský skok směrem ke zlepšení osobní hygieny,“ dodává. „Nová AquaClean Alba je ideálním řešením pro ty, kteří do světa sprchovacích toalet teprve vstupují.“

Švýcarská kvalita

AquaClean Alba výhodně těží z rozsáhlého know-how společnosti Geberit. WC mísa se vyrábí v jednom z evropských keramických závodů Geberit a montáž elektroniky probíhá v centrále firmy ve Švýcarsku. Následuje snadná instalace u nového majitele, intuitivní ovládání a komplexní servis, na jaký jste u Geberitu zvyklí. „Vyškolili jsme stovky odborného personálu,“ říká Margit Pfeiferová. „Jsou neustále po ruce, aby vám s čímkoliv pomohli – to vše zdarma jako součást balíčku AquaClean.“

Rodinná koupelna vybavená sprchovacím WC Geberit AquaClean Alba.

Rodinná koupelna vybavená sprchovacím WC Geberit AquaClean Alba. Zdroj: Geberit

Jednoduchá výroba: WC mísa se vyrábí v jednom z evropských keramických závodů Geberit procesem jednorázového lití, který je jednodušší než běžná dvoustupňová metoda. Díky chytře navržené formě nevyžaduje model AquaClean Alba samostatný odlitek pro WC sifon. To šetří nejen čas, ale také materiály a energii. Výrobní proces tak představuje menší zátěž pro životní prostředí. Chytré a ohleduplné.

Jednoduché balení: Optimalizované balení AquaClean Alba je zredukováno na to nejnutnější – jednu krabici, jejíž část zároveň slouží jako montážní pomůcka. Celkový objem obalového materiálu a následného odpadu je tak snížen na minimum. To usnadňuje práci také instalatérovi. Ochrana životního prostředí může být pohodlná.

Jednoduchá instalace: Nový proces odlévání je možný díky zacvakávací montážní konzole pro upevnění toalety ke stěně, která nově nahrazuje keramický zadní panel. Tato patentovaná konzola výrazně usnadňuje instalaci. Snadné a praktické.

Jednoduché ovládání: AquaClean Alba plní své povinnosti na jedničku. Poskytuje příjemně osvěžující a důkladnou očistu vodou ohřátou na tělesnou teplotu. Nejdůležitější parametry sprchy lze pohodlně regulovat pomocí intuitivního dálkového ovládání a další funkce jsou dostupné v aplikaci Geberit Home. Uživatelsky příjemné.

2024_GeberitAquaclean_Feature_Alba_Remote_control_03-geberit_dam-media-large

2024_GeberitAquaclean_Feature_Alba_Remote_control_03-geberit_dam-media-large Zdroj: Geberit

Více informací a obrazového materiálu najdete na www.geberit.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit

Kategorie: Koupelny
Tagy: geberit koupelna Sprchovací WC wc
Sdílejte článek