geberit

Nová Geberit AquaClean Alba představuje cenově příjemné uvedení do světa sprchovacích toalet.
Koupelny

Nová éra osobní hygieny: Představujeme nové, cenově atraktivní sprchovací WC Geberit AquaClean Alba 

Jednoduchý a elegantní design toalety Geberit AquaClean Alba splyne s interiérem každé koupelny. Nové, stylové WC je vybaveno sprchou, která poskytuje dokonalou osobní hygienu po použití toalety. Jedná se o ideální základní model, který nabízí všechny nejdůležitější funkce sprchovacího WC za velmi přijatelnou cenu. Geberit AquaClean Alba bude k dispozici u prodejců sanitárního vybavení od dubna 2024.

2024 Geberit Mix & Match Acanto_ ONE Option oval_Big Size
Koupelny

NOVÉ MOŽNOSTI UMÝVACÍHO PROSTORU GEBERIT

Geberit Mix & Match otevírá zcela nové designové možnosti umývacího prostoru.

Umyvadlo v koupelně
Koupelny

Mimořádně oblíbená koupelnová série Geberit iCon se rozrostla o nové kousky

Koupelnová řada iCon se poprvé objevila na trhu v roce 2009 a již tehdy vyvolala obrovský zájem, který se jí podařilo udržet dodnes. Díky svému modernímu, elegantnímu a zároveň nadčasovému vzhledu se i po více než 10 letech stále drží ve svém segmentu na předních příčkách. Nyní přišel čas ji trochu osvěžit. Do nabídky přibyly nové kousky sanitární keramiky a koupelnového nábytku s vylepšenými funkcemi a ještě flexibilnějšími možnostmi kombinování.

Koupelna
Koupelny

Koupelna přizpůsobená přirozenému biorytmu člověka

Lidské tělo je od přírody nastavené tak, aby se přizpůsobovalo jednotlivým částem dne. Spánkový cyklus člověka pomáhá ovlivňovat hormon zvaný melatonin a na jeho vylučování má významný vliv množství světla. Večer po setmění, se ho vylučuje nejvíce, díky čemuž snáze usneme. Naopak vyšší množství světla potlačuje jeho vylučování.

2023_GeberitAquaCleanSelamat_iCon-master (1)
Koupelny

Půvabně elegantní Geberit AquaClean Sela v nové barvě

Příznivce moderního koupelnového designu potěší, že Geberit rozšiřuje svou nabídku špičkových sprchovacích WC o produkt AquaClean Sela v bílé matné barvě.

2023_acuatorplate_Sigma70_redgold-master
Design interiérů

Plovoucí a puristické: Ovládací tlačítko Geberit Sigma70

Nová série ovládacích tlačítek Geberit Sigma70 zaujme minimalistickým designem, který uspokojí nejvyšší estetické požadavky. Nové provedení ovládacího tlačítka se vyznačuje mimořádně přesnou mechanikou ovládání a celou paletou atraktivních barevných provedení. Unikátnost tlačítka Sigma70 podtrhuje i ocenění Red Dot Award 2023 v kategorii produktový design.

Čisté linie – Nové ovládací tlačítko Sigma21 je k dispozici buď v různých barevných provedeních ze skla nebo z přírodní brazilské břidlice. Foto Geberit
Novinky

Nové ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma21 ze skla nebo břidlice

Rodina ovládacích tlačítek s kruhovými splachovacími poli má nový přírůstek. Tlačítko Geberit Sigma21 je k dispozici ze skla ve třech barevných provedeních a ve vysoce kvalitním zpracování. Další variantou je model vyrobený – u Geberitu poprvé – z břidlice.

FOTO GEBERIT
Koupelny

Splachujte úsporně!

Úsporným splachováním WC ušetříte až polovinu nákladů.

Všestranná – Geberit AquaClean Tuma Classic je kompaktní toaleta s integrovanou sprchou vhodná pro každou domácnost. zdroj Geberit
Novinky

Mimořádně všestranné sprchovací WC Geberit AquaClean Tuma Classic

V podobě nové toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean Tuma vstupuje na trh kompaktní a všestranné řešení vhodné pro každou domácnost. Pod jednoduchým a elegantním designem tohoto chytrého produktového konceptu se skrývá sofistikovaná a inovativní technologie.

Novinky

Výrobky Geberit nyní naleznete nejen za zdí

Když před více než 50ti lety byla uvedena na trh první podomítková nádržka Geberit, už nikdy potom nebyly koupelny takové jako předtím. Dnes hraje design v koupelně klíčovou roli. Atraktivní vzhled je jistě důležitý, ale sám o sobě nestačí.