Zdroj: Koupelny Ptáček

Sprchovací toalety Concept

23. 09. 2021 Sdílet

To, co je pro Japonsko už dlouhou dobu součástí každodenního života, je v evropských domácnostech stále novinkou. Čištění teplou vodou je pro mnoho z nás zvláštní, a přesto pocit čistoty po použití toalety je k nezaplacení.

Speciální systém trysek usnadňuje použití na obě intimní partie. Podle vašich potřeb lze teplotu, polohu a typ trysky ovládat pomocí jednoho dálkového ovládání. Technologie EWATER+ zaručuje čisté a hygienické udržování toalety a především oplachových trysek. Concept sprchovací toalety disponují vyhřívanými sedátky s tlumeným dopadem. Integrovaný systém čištění vzduchu udržuje vzduch v místnosti vždy svěží, nepříjemné zápachy jsou odsávány pomocí funkce DEODORIZÉR.

Concept 200 se přizpůsobí každému

Klasická bílá sprchovací toaleta Concept 200 je působivá prostřednictvím svého jasného designu. Extra plochý design sedátka tvoří optický celek s keramikou. Poklop sedátka je vyroben z odolného tvrzeného plastu THERMO.

Sprchovací toaleta Concept 300 v koupelně

Zdroj: Koupelny Ptáček

Concept 300 s maximální hygienou

Bidetovací toaleta Concept 300 i přes svoji štíhlou siluetu zahrnuje všechny známé hygienické funkce, například čištění před použitím, díky níž je toaleta ošetřena před ulpíváním nečistot a díky tomu je údržba zase o něco snazší.

Sprchovací toaleta Concept 300 i 200 je k dispozici v kulatém a hranatém provedení.

Více na www.koupelny-ptacek.cz

Zdroj: Koupelny Ptáček

Kategorie: Koupelny
Tagy: Bidetovací toalety bidety sprchovací toalety Sprchovací WC toalety wc WC mísy WC sedatka
Sdílejte článek