Toalety Laufen s bidetovou sprškou: Hygiena bez kompromisů

08. 10. 2019 Sdílet

Toalety s bidetovou sprškou značky Laufen nabízí nejmodernější technologie ukryté v designové švýcarské keramice. Díky tomu jsou k nerozeznání od běžných WC a dokonale se tak díky svému nadčasovému vzhledu hodí do jakékoli domácnosti. Svému uživateli poskytnou maximální možnou hygienu pomocí integrované bidetové spršky s mnoha funkcemi.

Obě toalety jsou aktuálně k dostání ve speciální cenové nabídce s instalací, zaškolením zdarma a prodlouženou záruční dobou zdarma.

Toalety s bidetovou sprškou

WC Cleanet Riva FOTO Laufen CZ

WC Cleanet Riva: Švýcarska kvalita v každém ohledu

WC Cleanet Riva je revoluční švýcarskou toaletou se zabudovanou bidetovou sprškou. Na první pohled zaujme svou celokapotovanou konstrukcí z kvalitní keramiky. Peter Wirz, švýcarský designér, se při návrhu toalety Cleanet Riva řídil vizí čisté jednoduchosti. Zákazníci podle jeho slov netouží po toaletě, která by připomínala stroj, ale po klasické toaletě s nejlepšími dostupnými technologiemi.

Nejmodernější technologie i dokonalá hygiena

Výrobce Laufen dokázal všechny technologie zabudovat do uzavřeného keramického střepu a vytvořit tak esteticky působivý produkt, který se hodí do jakéhokoli interiéru. Klíčovou vlastností této toalety prémiové třídy je široká nabídka intuitivních funkcí sprchování. Toaleta s integrovanou bidetovou sprškou se při běžném použití ovládá pomocí nerezového, snadno nahmatatelného tlačítka na straně sedátka. Jeho stisknutím můžete aktivovat nebo deaktivovat proud vody, otáčením pak můžete regulovat jeho pozici. Pomocí samostatného knoflíku vedle otočného tlačítka je možné navolit perineální spršku.

Cleanet Riva je jedinou toaletou se zabudovanou bidetovou sprškou, která používá vícestupňovou hygienickou koncepci, kde se celý systém cirkulace vody v pravidelných intervalech i tepelně čistí. S ohledem na co nejsnazší čištění je toaleta bez jakýchkoli spojů a keramika byla ošetřena povrchovou úpravou LCC zabraňující usazování nečistot. Sedátko s poklopem je vybaveno funkcí pro snadné odejmutí. Toaleta Cleanet Riva se účinně a čistě splachuje, čímž odpadá potřeba oplachového kruhu.

Toalety s bidetovou sprškou

WC Cleanet Navia FOTO Laufen CZ

WC Cleanet Navia: Novinka zaměřená na uživatele

Nová toaleta Cleanet Navia se zabudovanou bidetovou sprškou zaujme svým nadčasovým švýcarským designem, snadným ovládáním a kompaktními rozměry. Její hlavní předností je snadné použití a ovládání v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi. Toaleta Cleanet Navia je čistě švýcarský produkt designovaný Peterem Wirzem, který stojí i za toaletou Cleanet Riva.

Sprchová toaleta Cleanet Navia se zaměřuje především na uživatelské výhody a na efektivní uživatelské rozhraní. Svým kompaktním designem, jednoduchou funkčností a atraktivní cenou je vhodná i do běžných domácností, pro které je hygiena na prvním místě.

Intuitivní ovládání i snadné čištění

Klozet Cleanet Navia je vybavený osvědčeným a intuitivním konceptem obsluhy s postranním ovladačem se základními funkcemi a ovládáním trysky. Toaleta má navíc i mobilní aplikaci, která je intuitivní na ovládání. Ta umožňuje přístup hned několika uživatelů ke všem funkcím, které společnost Laufen již dříve vyvinula pro oblíbenou sprchovou toaletu Cleanet Riva.

Hygiena je pro novinku Cleanet Navia vším. Toaleta se snadno čistí díky konstrukci bez oplachového kruhu, povrch keramiky má hygienickou úpravu LCC. Vyměnitelná tryska, která je zapuštěná a ukrytá za záslepkou, se před každým použitím i po něm sama důkladně očistí. Duroplastové sedátko se snadno odnímá a má zabudovaný zpomalovací systém.

Obě toalety jsou k dispozici v pražské Prague Gallery – Art of Bathrooms v blízkosti náměstí I. P. Pavlova. Funkční WC Cleanet Riva je zde i k vyzkoušení.

www.laufen.cz

www.laufen-cleanet.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Laufen CZ

Kategorie: Koupelny
Tagy: bidetova sprška sprchovací toalety toalety
Sdílejte článek