Rohová skříň

Co se řeší často v kuchyni

05. 09. 2019 Sdílet

Nová kuchyně by měla nejen dobře vypadat, ale musí také poskytovat plnou funkčnost a komfort. Aby toto nová kuchyně splňovala, je nutné správné plánování. Téměř v každé kuchyni se při plánování řeší spížní prostor, dřez, roh a další speciální skříňky. Pro spoustu situací má řešení firma BLUM, která výrobcům nábytku dodává nábytkové kování.

Rohová skříň SPACE CORNER

K tomu patří také praktické uložení náčiní, nožů, nástrojů i malých spotřebičů. Všechny tyto věci cheme mít po ruce, když připravujeme oblíbené pokrmy. Co dělat pokud plánujeme rohovou kuchyň a zóna přípravy vychází právě do rohu ? Nechte se inspirovat atraktivním řešením, které pomůže vytvořit dostatek úložného prostoru, udržet pořádek a podporuje ergonomické pracovní postupy. S použitím výsuvů TANDEMOX s doživotní zárukou od firmy BLUM, získáte designově sladěné a ergonomicky plně vyhovující řešení s perfektním pohybem, které bude přesně podle Vašeho přání. Rohové skříně, které uživatele kuchyní nadchnou svou funkčností a designem nesou jméno SPACE CORNER.

Potravinová skříň

FOTO Blum

Potravinová skříň SPACE TOWER

Je nutné naplánovat také dostatek místa k praktickému uskladnění zásob. Nechte se inspirovat atraktivními řešeními, která pomohou vytvořit dostatek úložného prostoru, udržet pořádek a podporují ergonomické pracovní postupy. S použitím výsuvů TANDEMOX s doživotní zárukou od firmy BLUM, lze naplánovat perfektní potravinové skříně, které uživatele kuchyní nadchnou svou funkčností a designem. Jmenují se SPACE TOWER.

Dřezová zásuvka

FOTO Blum

Dřezová zásuvka BLUM

Máte také dostatek místa na všechny přípravky a pomůcky na mytí nádobí? Můžete získat prostor i tam, kde jste ho původně neplánovali. Dřezová zásuvka od firmy BLUM Vám poskytne možnost smysluplně a přehledně uložit drobnosti, které obvykle zůstávají ležet na pracovní desce. Navíc je najdete přesně tam, kde je budete vždy znovu potřebovat a budete je tak mít vždy po ruce. Výsuvy je možné vybavit také elektrickým systémem pro podporu otvírání bez úchytek. Takový systém je vhodný zejména tehdy, když máte mokré ruce a chcete otevřít zásuvku, aniž byste nakapali vodu na zem. Pak stačí na čelo zásuvky ťuknout loktem, kolenem, nebo třeba bokem a výsuvy se otevřou jakoby sami od sebe. Tento systém se jmenuje SERVO-DRIVE.

FOTO Blum

Showroom BLUM

Vše si můžete vyzkoušet v nových reprezentativních prostorách showroomu firmy Blum, kde se dozvíte, jak nábytkové kování nejen vypadá, ale hlavně jak funguje přímo v nábytku při jeho používání. Proto je nábytek naplněný věcmi tak, jak to bude u vás doma. Pomůžeme Vám s orientací v sortimentu a představíme možnosti použití našeho kování. Nasbíráte inspiraci pro plánování nejen kuchyní, ale také obývacího, koupelnového nebo ostatního nábytku.

www.blum.com

ZDROJ: PR článek společnosti Blum, s. r. o., zpracoval J.Doutnáč

Kategorie: Kuchyně Nábytek
Tagy: Dřezová zásuvka Potravinová skříň
Sdílejte článek