Jak zmodernizovat kuchyň? Použijte tapety za kuchyňskou linku

Jak zmodernizovat kuchyň? Použijte tapety za kuchyňskou linku

30. 10. 2020 Sdílet

Kuchyň je v mnohých rodinách brána jako srdce domu. Proto by tato místnost neměla být opomenuta při modernizaci a zařizování domova. Žena v kuchyni tráví několik desítek hodin týdně a praktické členění je pro ni klíčové. Proto si určitě rozmyslete, kam jaký spotřebič umístíte. Krásná fototapeta bude už jen třešničkou na dortu, se kterou vám můžeme pomoct.

Máte kuchyň postavenou tak, aby byla dle vašich představ, ale stále přemýšlíte, že vám něco malého chybí? Nějaký doplněk, který podtrhne váš styl a dodá kuchyni ten správný náboj? Máme pro vás řešení, můžete ji ozvláštnit tapetou, která bude přesně pasovat za kuchyňskou linku. Moderní kuchyně jsou dnes stavěny většinou ve dvou variantách a to buď v přírodním odstínu a nebo lesklé. Tapety, které vám nabízíme, jsou vhodné pro všechny typy kuchyní. Na výběr máte mnoho barevných kombinací, které přesně zapadnou do konceptu vaší kuchyně.

Samolepící fototapeta

Zdroj: Dovido

Bydlíte v bytě, kde se nedá kuchyň nijak výrazně přestavět? Jste spokojeni s tím, jak máte kuchyň zařízenou? Ale přemýšleli jste nad tím, že byste přece jen sáhli po malé úpravě? Co takhle tapety za kuchyňskou linku? Aplikace je jednoduchá, tapeta vás nemusí stát tisíce korun a efekt bude k nezaplacení.

Rozhodli jste se, že si tapetu za kuchyňskou linku pořídíte? Skvělé, my vám přinášíme článek s návodem jaké tapety vybrat, jak docílit podtržení vašeho stylu a jak snadno aplikovat tapetu. Důležité je, abyste si nejprve rozmysleli, jak bude barevně tapeta vypadat. Máte dvě možnosti, buď zvolíte podobný odstín, jako má vaše linka či podlaha a nebo zvolíte kontrastní barvu, která na první pohled zaujme. Obě varianty budou vypadat skvěle, pokud nezvolíte do očí bijící kombinace.

Samolepící fototapeta

Zdroj: Dovido

Moderní jsou v dnešní době tapety imitující kámen, cihlu nebo dřevo. Do kuchyně bychom vám doporučovali imitaci kamene. V kombinaci s lesklou linkou bude vypadat dokonale. Jestliže máte dřevěnou linku, použijte spíše abstraktní vzory, které máme samozřejmě také v nabídce. Imitaci dřeva použijte jen v případě, že máte lesklou pracovní desku. I tak ale s imitací dřeva opatrně, v dřevěné kuchyni nemusí být kýžený efekt přijatelný.

Mnoho lidí v současné době také volí tapetu za kuchyňskou linku v podobě obrazu. Tedy fototapetu, která může znázorňovat pohled na moře, akvárium nebo les. Tyto tapety vypadají velmi dobře v kontrastu s nenápadnou kuchyňskou linkou, která je vyrobena ve světlém odstínu. Krásné jsou také fototapety, které mají na sobě potisk květů, jídla nebo zvířat. Stejně jako u předchozích fototapet, je i zde nutné, aby byla kuchyňská linka vedena ve spíše nenápadných barvách.

Samolepící fototapeta

Zdroj: Dovido

Mnoho lidí se ptá, jak moc náročná je aplikace tapety. Jistě si vzpomínáte na dobu, kdy bylo při tapetování potřeba několik lidí a byt se tapetoval několik dní. Díky moderní technologii je v současné době tapetování jednoduché a zvládne jej opravdu každý. Musíte si jen rozmyslet kam přesně chcete tapetu umístit a dávat si pozor, aby jednotlivé díly do sebe zapadaly. Pak už je tapetování hračka. My vám nabízíme samolepící tapety, které jak už název napovídá, nepotřebují dodatečné lepení a speciální lepidlo. Tapetování vás bude bavit a v případě fototapet, které jsou speciálně určeny za kuchyňkou linku, je tapetování navíc i rychlé.

Díky moderní technologii, která je využita při výrobě fototapety, budete s hotovým dílem nadmíru spokojeni. Fototapeta je vyrobena tak, aby byla sytá, odolná a dokázala si udržet svou kvalitu velmi dlouho. Fototapety jsou voděodolné a odolné vůči oděru, proto jsou ideální za kuchyňskou linku. Fototapety jsou navíc dobře omyvatelné běžným čistícím prostředkem.

Samolepící fototapeta

Zdroj: Dovido

Pokud chcete podtrhnout váš styl a doplnit kuchyň o nový designový prvek, jsou tapety ideální volbou, která vás nezklame. Vybírejte z pohodlí domova a nebojte se investovat do tapety, která vás bude bavit.

 Zdroj:PR článek společnosti Dovido s.r.o.

Kategorie: Kuchyně
Tagy: fototapety kuchynské linky tapety
Sdílejte článek