Zdroj: Blum

LEGRABOX – Elegance v pohybu pro každý nábytek v bytě

11. 05. 2021 Sdílet

Přímočarý, štíhlý a obzvlášť minimalistický design – takto prezentuje rakouský výrobce nábytkového kování Blum řadu zásuvek – systém LEGRABOX pure.

Elegantní vzhled podtrhuje nejvyšší nároky na design a proto byl také za své čisté, štíhlé a jednoduché tvary několikrát oceněn a to i na mezinárodní úrovni. LEGRABOX pure je univerzálně použitelný do všech obytných prostor od kuchyně až po koupelnu a to díky ušlechtilým materiálům, ze kterých je vyroben, jako nerez nebo matná povrchová úprava různých barev.

Kuchyňská zásuvka

Zdroj: Blum

O zvlášť vysokou kvalitu pohybu se stará vodicí lišta se synchronizovaným lehkým chodem a dynamickou nosností 40 a 70 kg. Ověřené tlumení BLUMOTION se i v LEGRABOXu stará o jemné a tiché dovření. Samozřejmostí je možnost kombinace s různými systémy podpory otvírání bezúchytkových zásuvek.

Kuchyňská zásuvka

Zdroj: Blum

Pořádek ve své nejhezčí podobě

AMBIA.LINE, systém vnitřního členění zásuvek LEGRABOX, se stará se svými elegantními rámy dokonalého tvaru o pořádek v celém obytném prostoru. Systém vnitřního členění zásuvek existuje ve dvojím provedení: ocelové rámy s povrchovou úpravou práškovým lakem v různých barvách nebo kombinaci vybraného dřevěného dekoru s ocelovými prvky, které propojují zásuvky a jejich vnitřní život v jediný harmonický celek. 

Více na www.blum.com

Zdroj: Blum

Kategorie: Kuchyně
Tagy: koupelnový nábytek kuchyňské skříňky minimalistický design nabytkove kovani zasuvky
Sdílejte článek