MERIVOBOX – nový design pro váš nábytek
Zdroj: Blum

MERIVOBOX – nový design pro váš nábytek

01. 07. 2022 Sdílet

Zbrusu nový BOX systém od firmy BLUM s názvem MERIVOBOX je spojení čtyř inovací: jedna platforma pro zjednodušené výrobní postupy, minimalistický design s unikátní řečí tvarů a forem, nový koncept korpusové lišty s dokonalejší funkcí a promyšlený, jednoduchý koncept zpracování.

S malým množstvím komponentů vytvoříte široké spektrum. Tomu se říká platforma. Jedna bočnice tvoří rám zásuvky a přitom nabízí spoustu možností. Integrované rozhraní platformy umožní využít rozmanité typy nástavby.

MERIVOBOX je k dispozici jak s tlumením BLUMOTION za použití úchytek, tak pro bezúchytková řešení SERVO-DRIVE s elektrickou podporou otvírání nebo mechanické řešení otevření bez úchytek TIP-ON BLUMOTION.

Chytré zásuvky v kuchyni

Zdroj: Blum

MERIVOBOX nabízí jedinečný design. Jsou pro něj příznačné jednoduché linie a strohý, ale elegantní vzhled. Pro úzkou bočnici je typická nezaměnitelná a výrazná linie, která podtrhne fascinující lom světla. Kovová bočnice je z vnitřní strany rovná. Takto využijete úložný prostor až po okraj. Zejména v kombinaci s vnitřním členěním zásuvek AMBIA-LINE. Máte možnost vybrat si veškeré příslušenství ve třech barvách. V hedvábně bílé, orion šedé a zcela nové indium šedé barvě.

MERIVOBOX nabízí vysokou dynamickou nosnost 40 nebo 70 kg.

Chytré zásuvky v kuchyni

Zdroj: Blum

Vše, co se dosud úspěšně osvědčilo v kuchyni, se skvěle hodí i do jiných místností. MERIVOBOX v nadstandardním designu se harmonicky včlení do každé domácnosti.

MERIVOBOX je spolehlivý partner po celou dobu životnosti nábytku.

www.blum.com

Zdroj: PR článek firmy Blum, s.r.o.

Kategorie: Kuchyně
Tagy: kuchynský nábytek zasuvky
Sdílejte článek