zdroj: Blum

EVOLUCE pohybu

13. 05. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

MOVENTO, nový skrytý vodicí systém firmy Blum pro zásuvky a výsuvy ze dřeva, se vyznačuje novými vlastnostmi chodu a ještě vyšším komfortem při montáži.

Nově vyvinutý výsuvný systém boduje svou nejvyšší kvalitou pohybu – od otvírání až po zavírání. Synchronizovaný lehký chod vykazuje další a ještě mnohem lepší vlastnosti, zejména klidný chod a vyšší kvalitu pohybu. MOVENTO je nově dimenzován pro dynamickou nosnost 40 a 60 kilogramů, jsou pro něj příznačné vysoká stabilita, velmi dobré hodnoty pro svěšování a tah při otvírání výsuvu. Nový vodicí systém skvěle vyhovuje aktuálním designovým trendům zejména u obývacího nábytku, jako jsou široké a těžké, plně naložené výsuvy, uložené velice nízko, až téměř u podlahy.

Komfort při využití

MOVENTO existuje v kombinaci s integrovaným tlumením BLUMOTION a také s integrovaným mechanickým způsobem otvírání TIP-ON pro bezúchytkový nábytek. Další zvýšení komfortu navíc dosáhnete využitím SERVO-DRIVE, elektrického způsobu otvírání. Vy jej můžete využívat pro zvýšení svého pohodlí ve všech místnostech v bytě. Také u tohoto nového sortimentu platí záruka Blum – po celou dobu životnosti nábytku.

zdroj: Blum

zdroj: Blum

zdroj: Blum

zdroj: Blum

www.blum.com

Kategorie: Nábytek Novinky
Sdílejte článek

Diskuze