zdroj Nábytek Elegance s.r.o.

Jsou vaše kuchyně a koupelna odrazem čistoty?

29. 01. 2018
Diskuze (0)
Sdílet

Existuje jen málo žen, které uklízení skutečně baví. I když se jim do udržování čistoty příliš nechce, z výsledku mají vždycky radost. Každá žena si přeje, aby byly její kuchyně a koupelna odrazem čistoty, ale mnohdy to tak není. Víte, jak a kolikrát týdně věnovat úklidu těchto dvou místností času, aby byly dle vašich představ?

Co je nejdůležitější pro koupelnu?

Právě v koupelně se střídají všichni členové rodiny, rychle se zašpiní, a proto potřebuje obzvláště důkladnou péči. Možná jste nevěděli, že je umytí vany, umyvadla a toalety pro celou rodinu po každém použití nezbytností. Jistě k tomu postačí houbičky, hadříky, čisticí prostředky i štětka na záchod. Vana se udržuje v čistotě mnohem lépe nežli sprchový kout. Horší usazeniny pěkně pustí díky roztoku z bílého octa. Za třicet minut stačí sprchový kout opláchnout. Ženy nesnášejí rez a vodní kámen, které se vyskytují na vaně i vodovodní baterie. Pravidelná údržba a správné prostředky se postarají o jejich zmizení. Kapitolou sama o sobě je záchod. Ten je nutné čistit každičký den! Koupelnový nábytek si zaslouží také péči, a to minimálně jednou týdně.

zdroj Nábytek Elegance s.r.o.

zdroj Nábytek Elegance s.r.o.

Na co nezapomenout?

Kuchyně je frekventovanou místností. Právě zde trávíme spoustu času, relaxujeme, jíme a rovněž bojujeme s mastnotou při přípravě pokrmů. Velký důraz věnujte úklidu pracovní desky, sporáku i podlahy. Lednici udržujete v perfektní kondici. Zbytky jídel a zkažené potraviny jsou nepřípustné. Prkénko od syrového masa ihned omyjte. Ani byste nevěřili, kolik škody dokáže rozpoutat. Kuchyňské linky stačí omýt tzv. švédskou utěrkou, protože na sebe dokonale váže mastnotu. Pořiďte si speciální čističe do kuchyně, a to na sporák, pracovní desku, baterie a podlahu. Klíčem k úspěchu jsou moderní pomocníci, mopy i houbičky. Na lehkou váhu neberte ani mastnotu, ihned vše odstraňte pomocí odmašťovačů. Nutností jsou ochranné rukavice!

ZDROJ: PR článek společnosti Nábytek Elegance s.r.o.

Kategorie: Nábytek
Tagy: koupelnový nábytek kuchyňská linka
Sdílejte článek

Diskuze