Zdroj: Blum

OFFICE TOWER – řešení pro váš home office 

30. 09. 2021 Sdílet

Práce z domova se v průběhu minulého roku stala pro mnoho lidí novou součástí každodenního života. Domácí kancelář znamená u každé profese kromě různých individuálních výhod či nevýhod velkou výzvu zejména z pohledu následujících otázek: Jak si na svém psacím stole zařídit vlastní home office, aby se tam pracovalo co nejlépe?

Pracovní prostředí doma je často mnohem uvolněnější než v kanceláři. Najděte si u sebe doma co možná nejklidnější místo a pokuste se účinně eliminovat jakýkoli rušivý faktor. Jedině tak vytvoříte základ pro budoucí soustředěnou práci. Psací stůl hned vedle rachotící bubnové sušičky na prádlo nebo s výhledem na dětské hřiště není zrovna nejlepší nápad.

Ideální varianta je určitě jasné denní světlo, ale i vhodné osvětlení podpoří soustředění a uleví očím. Nejde-li umístit psací stůl k oknu, doporučujeme využít světelný zdroj, který umožní dopadání světla šikmo z boku a zamezí tak oslnění a reflexům. Zejména při delší práci u počítače je obzvlášť důležité dopřát očím pravidelné přestávky. Občas se nebojte zahledět někam do dálky, párkrát otočit panenkami nebo oči jen tak na minutku přivřít.

Muž u počítače

Zdroj: Blum

Kde že byla ještě ta neuhrazená faktura? A už zase nemůžu najít propisovačku! U přecpaného stolu nemůže být vůbec řeč o produktivní práci. V současné době existují krásné a praktické alternativy ke klasickému kontejneru na kolečkách, umístěnému pod stolem. Kancelářský nábytek může opticky vypadat jako nábytek do obývacího pokoje. Ukážeme vám řešení, která zvládne každý rozpočet, která jsou vhodná pro každou prostorovou situaci.

Skrinka pod stolík s office úložným prostorem

Zdroj: Blum

Většina lidí si může nechat o vlastní pracovně doma jen nechat zdát. Pro mnohé je kvůli chybějícímu místu v bytě velká výzva už i jen malý psací stůl. Trend na práci z domova je však stále víc intenzivní. Kvůli distanční výuce také sílí potřeba zřizovat si doma prostor pro práci i učení. Většina kancelářského nábytku nebo domácích pracoven jsou velmi náročné z hlediska místa a nedají se využívat variabilně. Nedostává se Vám nápadů, jak vyřešit svou domácí kancelář? A máte jen velmi málo místa?

Skrinka pod stolík s office úložným prostorem

Zdroj: Blum

Office Tower firmy Blum najde dostatek prostoru i v úplně nejmenší domácnosti. Mobilní kancelářský nábytek představuje další krok k optimalizaci a rozšíření běžného pultu na psaní vstoje. I tam, kde vládne naprostý nedostatek místa, je najednou prostor pro notebook, kancelářské potřeby, a další předměty. Na kolečkách je z něj mobilní psací stůl a s integrovanou ochranou proti převrácení zůstane stabilní i ve chvíli, kdy necháte všechny zásuvky otevřené. Tužky, podložky na psaní, dokumenty nebo pořadače jsou také hned po ruce. Office Tower je rafinované řešení nábytku, které přináší mobilní úložný prostor, optimalizuje přístup a dostupnost kancelářských materiálů.

Více na www.blum.com

Zdroj: PR článek společnosti Blum, s.r.o.

Kategorie: Nábytek
Tagy: domácí pracovny Kancelář kancelářsky nábytek moderní nábytek pracovní stůl skříňky
Sdílejte článek