Veletrh PRAGOINTERIER plný inspirace pro Váš dům i byt

21. 02. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Mezinárodní veletrh bytového designu PRAGOINTERIER představí 14. – 16. března 2014 v historickém Průmyslovém paláci na Výstavišti v Holešovicích moderní design a v rámci jedné vstupenky nabídne také oblíbené Hrnčířské trhy, které představí lidovou tvorbu […]

Mezinárodní veletrh bytového designu PRAGOINTERIER představí 14. – 16. března 2014 v historickém Průmyslovém paláci na Výstavišti v Holešovicích moderní design a v rámci jedné vstupenky nabídne také oblíbené Hrnčířské trhy, které představí lidovou tvorbu 80 keramiků a výtvarníků.

Vystavovatelé nabídnou návštěvníkům lákavou podívanou a skvělou možnost nákupu toho nejzajímavějšího, co v současné době odborníci na designový nábytek ve světě nabízejí. Špičkoví bytoví architekti a designéři Vám navíc zdarma pomůžou vyřešit celkový design Vašeho interiéru tak, aby byl příjemný nejen na pohled, ale i po stránce praktického využití.

zdroj: INCHEBA PRAHA spol. s r. o.

zdroj: INCHEBA PRAHA spol. s r. o.

27. ročník tradičního veletrhu PRAGOINTERIER 2014 nabídne celkový přehled vybavení bytu od podlahy až po strop. Prodejní výstava je vhodná pro všechny, kteří plánují zařídit se v novém, i pro Ty, kteří chtějí jen pozměnit, vylepšit nebo doplnit svoje bydlení. Pokud změny zatím nechystáte, díky této výstavě proniknete do tajů nejnovějších materiálů, tvarů i designu. Návštěvníky veletrhu čeká také kvalitní doprovodný program složený z přednášek a soutěží.

zdroj: INCHEBA PRAHA spol. s r. o.

zdroj: INCHEBA PRAHA spol. s r. o.

PRAGOINTERIER 2014 jako veletržní koncept na Výstavišti v pražských Holešovicích vychází z tradice, ale přináší i nové pohledy a nové možnosti v oslovení návštěvníků. V rámci komplexního pojetí vzájemně se doplňujících výstav proto letošní ročník nabídne v rámci jedné vstupenky také veletrh EURO CITY GREEN 2014 – zelené město, zelený dům, zelený byt. Soudobý život totiž trvale ukrajuje z ploch zeleně. Současně však vznikají zejména na střechách i stěnách nových staveb a v jejich sousedství vhodné plochy pro ozelenění. Dají se snadno zakomponovat již do přípravy stavby, mnohdy ale doplnit i později. Žádají si však speciální znalosti a materiály. Při správném založení poslouží nejen jako módní artefakt, ale stanou se spolehlivou, dlouhodobou a funkční součástí stavby. Zeleň má množství pozitivních dopadů na život: od vlivu na psychiku až po zachytávání prachu, vyrovnávání vlhkosti, antialergické působení, zmenšování rozdílu mezi přehřátím a prochladnutím povrchů, eliminaci nadbytečného slunečního záření i druhotných odlesků, pohlcování plynů atd. Spolu s doplňky – zahradním nábytkem, vodními prvky atd. se stává půvabnou, ale i plně funkční součástí bydlení, ale i kancelářských, průmyslových a dalších objektů, zahrad a sídel. Ne vždy však zeleň dokážeme správně zvolit, aplikovat a udržovat! A právě na tuto problematiku nabídne odpovědi EURO CITY GREEN 2014.

zdroj: INCHEBA PRAHA spol. s r. o.

zdroj: INCHEBA PRAHA spol. s r. o.

Více informací naleznete na www.pragointerier.cz.

ZDROJ: PR článek INCHEBA PRAHA spol. s r. o.

Kategorie: Nábytek Novinky
Tagy: Kancelářský kontejner kancelářský nábytek pragointerier veletrh
Sdílejte článek

Diskuze