Centrální vysavače Husky – chytré doplňky pro každého

10. 10. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Snadná obsluha, skvělý výkon, vysoká účinnost filtrů a odvod vysátého vzduchu mimo objekt jsou známými výhodami centrálních vysavačů Husky. Dalším důvodem proč zvolit Husky je široká nabídka chytrého příslušenství, které ještě více usnadní a urychlí […]

Snadná obsluha, skvělý výkon, vysoká účinnost filtrů a odvod vysátého vzduchu mimo objekt jsou známými výhodami centrálních vysavačů Husky. Dalším důvodem proč zvolit Husky je široká nabídka chytrého příslušenství, které ještě více usnadní a urychlí Váš úklid.

 

Hadice ve zdi – snadněji už to nejde
Ideálním příkladem je patentovaný systém „Hadice ve zdi“. Vysavačová hadice je skryta ve speciálním trubním rozvodu a uživatel si na úklid vytahuje pouze potřebnou délku – nemusí tedy manipulovat s celou hadicí. Po dokončení úklidu jednoduše odjistí pojistku a hadice je podtlakem vztažena zpět do trubního systému. Její skladování je tedy prakticky vyřešeno. Navíc technologie umožňuje realizovat „Hadice ve zdi“ o délce až 15,3 m.

Jediné omezení: systém vyžaduje speciální instalaci rozvodů, proto s nákupem „Hadice ve zdi“ neváhejte, nebo může být pozdě!

VROOM za nejlepší cenu na trhu
Pro pohotový úklid v kuchyni či předsíni je ideálním pomocníkem doplněk VROOM. Ten v sobě skrývá elastickou hadici, která se natáhne až na 7,3 m. Vytažením hadice se aktivuje sací jednotka a během pár vteřin se tak uklidí veškeré nečistoty. Rozměry VROOMU umožňují jeho instalaci například ve skříni či kuchyňské lince. Společnost Newag, s. r. o., navíc dodává pro VROOM speciální kovové držáky, díky kterým lze VROOM instalovat i na strop, což oceníte například v garáži či dílně. Držáky jsou posuvné, nastavitelné a dají se případně upravit na požadovanou délku. VROOM je tedy vždy po ruce. Ke každé vysavačové jednotce Husky je nyní možné zakoupit VROOM za akční cenu 2 990 korun bez DPH.

Wally Flex a SPOT by VROOM – funkčnost a elegance
Novinka Wally Flex – elegantní, flexibilní hadice, která se dá natáhnout do délky až 5 m. Pohotově si poradí s nečistotami v koupelně, kuchyni nebo v technické místnosti. Instaluje se nejčastěji na zeď, ale možná je i její dodatečná montáž na boční stěnu skříňky kuchyňské linky.

A kdo požaduje dokonalé ukrytí domácích pomocníků, může zvolit SPOT by VROOM – elastickou hadici o délce 3 metry pro rychlý úklid, která je včetně kartáče zcela skryta ve zdi v trubním rozvodu za zásuvkou. Nejvíce ho oceníte v zádveří, na chodbě, v dílně či koupelně.

Husky s doživotní zárukou
Veškeré chytré doplňky jsou kombinovatelné se všemi sacími jednotkami Husky, na které je poskytována unikátní doživotní záruka. Centrální vysavače Husky a Duovac, včetně příslušenství, dodává společnost Newag, s. r. o., s pobočkami v Praze, Brně a Hradci Králové.

Více informací na www.husky.cz nebo u našich obchodních partnerů.

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: centralni vysavace Od partnerů
Sdílejte článek

Diskuze