Exkluzivní PLUS – to nejlepší od Gorenje

10. 04. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Gorenje+, exkluzivní řada prémiových, technologicky vyspělých, úsporných, designových vestavěných spotřebičů pro vaření, chlazení a mytí, je založena na koncepci plusů. K těm nejvýraznějším patří nadstandardní záruka a poprodejní servis. Gorenje garantuje návštěvu servisního technika do 24 hodin od nahlášení závady a poskytnutí náhradního spotřebiče gorenje+ – vestavné trouby, chladničky a varné desky po dobu opravy reklamovaného výrobku.

Kuchyňské spotřebiče gorenje+ jsou navrhovány s respektem k požadavkům moderního životního stylu, nabízejí řadu výjimečných technologických funkcí, včetně patentovaných novinek. Mezi ně patří například trouby s jedinečným elektronickým programovacím modulem iChef+ s velkým barevným TFT displejem, který umožňuje volbu funkcí jednoduše posunováním prstu po obrazovce. Indukční varné desky gorenje+ jsou vybaveny varnými plochami Multizone+, které lze spojovat do větších ohřívaných ploch a používat tak bez omezení nádoby nejrůznějších tvarů a velikostí. Unikátní je také XL myčka nádobí, která umožňuje umývat nádobí od jednoho kusu až po 17 souprav. Při mimořádné kapacitě však zůstává energeticky úsporná – spotřebu vody i energie totiž přizpůsobí aktuálnímu množství nádobí. Dalším vysoce kvalitním produktem gorenje+ je první varná deska na světě, která používá nejmodernější technologii, inteligentní senzor pro automatické vaření v páře. Indukční varná deska IQcook vždy nastaví správnou teplotu i výkon, a to bez ztráty nutričních hodnot potravin, a dokonce zvládne řídit několik vaření najednou!

Exkluzivní PLUS – to nejlepší od Gorenje

Gorenje+ je skvělou volbou pro lidi, kteří si užívají luxus a mají rádi jen to nejlepší, žijí naplno jak v práci, tak i doma. V uspěchaném městském životě poskytují spotřebiče této značky uklidňující pocit jistoty a spolehlivosti. Do domácnosti přinášejí to nejlepší, co je dnes k dispozici a jsou plné patentovaných technologií a novinek, prezentují kvalitu, která přetrvává i v budoucnosti. Chytrý a promyšlený design využívá vybrané originální materiály a elegantní linie ke zvýraznění charakteru každé kuchyně. Díky velmi nízké spotřebě energie a vody a dalším parametrům spotřebiče gorenje+ splňují a překračují i ta nejpřísnější ekologická očekávání a normy.

Exkluzivní PLUS – to nejlepší od Gorenje

Prémiová řada gorenje+ je spolu s novou generací kuchyňského nábytku, se kterým lze ideálně kombinovat, dostupná v kuchyňských studiích KUCHYNĚ gorenje a nově také u vybraných distributorů po celé České republice.

Více o prodejních místech a výrobcích na: www.gorenje.cz/kuchyne

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: domácí spotřebiče Vestavné spotřebiče Vestavné trouby
Sdílejte článek

Diskuze