Indukční varné desky: Fantastický vzhled a inspirativní technologie

Indukční varné desky: Fantastický vzhled a inspirativní technologie

31. 03. 2020 Sdílet

Nová deska inductionAir Plus z exkluzivní řady studioLine značky Siemens oslňuje svým designem, praktičností a novými možnostmi umístění.

Čisté linie a velkorysý prostor – tak vypadají moderní kuchyně snů. Jsou nejen propojené s obytnými prostory, ale často se s okolním prostředím přirozeně prolínají. Nová indukční varná deska s integrovaným odsáváním inductionAir Plus řady studioLine značky Siemens dokonale vyhovuje tomuto trendu. A to především díky novému, zcela plochému designu a velmi jednoduchému čištění i obsluze. K dispozici je i zcela zapustitelná deska o šířce 60 cm.

Nová generace indukční varné desky Siemens s integrovaným odsáváním inductionAir Plus nabízí praktické řešení 2v1. Výkonná odsávací jednotka zabírá díky novému designu méně místa a je zcela zapuštěná do varné desky – což vypadá fantasticky, umožňuje snadné čištění a bezproblémovou manipulaci s nádobím. Varná deska tvoří souvislý povrch s pracovní plochou a kuchyňské linky nebo ostrůvky tak působí naprosto jednotně z jakéhokoli úhlu pohledu. Díky novému designu odsávací jednotky je navíc na varné desce k dispozici o 40 % více využitelného místa pro nádobí.

indukční varné desky

FOTO BSH domácí spotřebiče

Nekonečné možnosti pro dokonalé hostitele

Nová deska inductionAir Plus nabízí mimořádný komfort. Modely o šířce 80 cm disponují technologií flexIndukce, která umožňuje sloučit přední a zadní varnou plochu do jedné souvislé varné zóny. Ať už potřebujete použít velký pekáč nebo více malých hrnců, teplo vzniká jen tam, kde je to potřeba. Desky o šířce 70 cm jsou vybavené kombinovanými zónami, které se hodí pro velké nádobí. Ovládání je velmi rychlé a praktické. Můžete využít intuitivní uživatelské rozhraní přímo na povrchu desky, nebo aplikaci Home Connect* v tabletu či mobilním telefonu. Všechny modely iQ700 inductionAir Plus jsou vybavené technologií Home Connect a nabízí tak mimo jiné celou kuchařku receptů a praktických tipů, návodů i doporučení ohledně údržby. Špičkové technologie a inteligentní senzory umožní snadno a rychle připravit dokonalou hostinu i pro náročnější hosty.

Jednoduše čistý design

Hladký povrch nových indukčních varných desek inductionAir Plus má také tu výhodu, že se velmi snadno čistí. Trojitá ochrana proti přetečení zabraňuje, aby se tekutiny dostaly do vnitřního prostoru odsávací jednotky. Pokud vám z hrnce náhodou cokoli přeteče, zachytí se to ve speciálním zásobníku, jehož součástí jsou také nové černé tukové filtry. Celá jednotka se pohodlně vejde do horního koše myčky nádobí – čištění filtrů už nemůže být jednodušší.

indukční varné desky

FOTO BSH domácí spotřebiče

Naprostá flexibilita při plánování kuchyně

Interiéroví designéři a návrháři kuchyní mají další důvody k nadšení z nové varné desky inductionAir Plus. Představuje totiž řešení špičkové varné desky a odsavače v jediném spotřebiči, které je poprvé možné vestavět nejen do nábytku o šířce 80 cm, ale dokonce i do užších skříněk se standardní šířkou 60 cm. Instalace je možná v režimu odsávání i recirkulace – a to ve třech provedeních: neřízená recirkulace bez potrubí, částečně řízená cirkulace s potrubím a řízená cirkulace s kompletním potrubím. Siemens tak dokáže vyhovět mnoha přáním svých zákazníků a otevírá i úplně nové možnosti bydlení v moderních bytech.

Na českém a slovenském trhu budou nové desky inductionAir Plus řady studioLine k dispozici od dubna 2020, a to v následujících provedeních:

ED777FQ25E – šířka 70 cm, design s blackSteel fazetou, double combiZone, fryingSensor a ovládání touchSlider

EX807LX67E – šířka 80 cm, kterou je možné zapustit do roviny pracovní desky, technologie Home Connect, cookingSensor Plus ready a fryingSensor Plus

EX877LX67E – šířka 80 cm, design s blackSteel fazetou, technologie Home Connect, cookingSensor Plus ready a fryingSensor Plus

* Z bezpečnostních důvodů nelze varnou desku vzdáleně spustit.

Více informací na: www.siemens-home.bsh-group.com/cz

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: indukční varné desky
Sdílejte článek