Kombinovaná chladnička z kolekce Gorenje Retro zvítězila v prestižní soutěži Plus X Awards

08. 03. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost Gorenje získala prestižní mezinárodní ocenění Plus X Award za kombinovanou chladničku Gorenje Retro RF 603010 OCH. Oceněna byla především vysoká kvalita, vynikající design a energeticky úsporný provoz.   Pozoruhodné vlastnosti a ekonomičnost této již […]

Společnost Gorenje získala prestižní mezinárodní ocenění Plus X Award za kombinovanou chladničku Gorenje Retro RF 603010 OCH. Oceněna byla především vysoká kvalita, vynikající design a energeticky úsporný provoz.

 

Pozoruhodné vlastnosti a ekonomičnost této již legendární chladničky z Gorenje Retro kolekce v tmavé čokoládové barvě, zaznamenala a ohodnotila odborná mezinárodní porota složená ze 130 představitelů průmyslu a médií z téměř 32 zemí.
Tato vysoce kvalitní kombinovaná chladnička se může pochlubit dynamickým designem a vysokou energetickou účinností. Je vysoká 1,74 metru, má elegantní dvojité dveře a s roční spotřebou 141 kWh se v energetické třídě A +++ řadí na vrchol energeticky úsporných spotřebičů. Zvolit si lze, na kterou stranu se mají otevírat dveře a dále také barevnost – od červené a černé, či zvláště půvabných odstínů bílé kávy nebo šampaňského.

Nastavitelné skleněné police umožňují pohodlné a efektivní skladování potravin. Chladící část je vybavena velkou zásuvkou na ovoce a zeleninu, držákem na láhve a policí, kterou lze rozdělit na dvě a skladovat tak v chladničce větší láhve. Speciální ventilátor zajišťuje optimální teplotu ve všech částech a za všech okolností. Chladnička navíc zahrnuje SuperCool funkci pro rychlé zchlazení většího množství potravin, což přijde vhod zvláště po větších nákupech. Mraznička je vybavena podobnou funkcí FastFreeze pro rychlé zmrazení čerstvých potravin.

Plus X Awards oceňují inovativní produkty v oblasti technologií, sportu a životního stylu. Při rozhodování o koupi mají produkty, které hrdě nesou logo tohoto ocenění, výhodu oproti konkurenci.
www.gorenje.cz 

Zdroj: Médea Public Relations, s.r.o.

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: chladnicka domácí spotřebiče
Sdílejte článek

Diskuze