Nové pračky Samsung prádlo vyperou šetrně, rychle a dokonale

Špičkový design v kombinaci s praktickými promyšlenými funkcemi, které jsou úsporné z hlediska spotřeby energie, vody i pracích prostředků, najdou uplatnění v každé moderní domácnosti.
Reklama

Společnost Samsung uvádí na trh novou řadu praček WW6000. Pračky s vlastním rozumem a čistým moderním designem Crystal Gloss® nabídnou překvapivý výkon v boji nejen se špinavým prádlem, ale i s časem.

„Pračky řady WW6000 v nepřehlédnutelném designu Crystal Gloss™ pečují o prádlo, šetří energii, vodu i prací prostředky,“ říká Petr Kheil ze společnosti Samsung Electronic Czech and Slovak. „Nové pračky mají madlo dvířek posunuté o 45° výše, aby jejich otevírání bylo co nejsnazší.“

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Dokonalá souhra výkonu a designu

Nová řada praček s označením WW6000 vyniká jedinečným designem Crystal Gloss™, technicky vylepšenými dvířky i srozumitelnějšími displeji. Na českém a slovenském trhu si zákazník bude moci vybrat ze tří modelů: WW6413, WW6410 a WW6610. Všechny modely jsou vybaveny novou funkcí BubbleSoak, která je určena pro praní silně zašpiněného prádla šetrným způsobem. Prádlo je nejprve namočeno do aktivní pěny, která až 30 minut působí na špínu, a teprve poté se následuje klasický prací cyklus. I při použití nižších teplot nemají odolné skvrny šanci.

Při výběru super rychlého programu dokážou pračky WW6000 vyprat až 5 kg prádla za pouhých 59 min. Cyklus praní mohl být zkrácen díky dvojímu vstřikování vody, čímž je urychlen proces její výměny a zkrátí se tak celková doba potřebná k dokonalému vyprání.

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Modely WW6410 a WW6413 splňují nároky energetické třídy A+++(-40%), účinnost odstřeďování A a najednou lze vyprat až 8 kg prádla. Prádlo umí roztočit rychlostí 1400 otáček za minutu. Model WW6610 splňuje nároky energetické třídy A+++(-20%), odstřeďuje s účinností A, zvládne rovněž až 8 kg prádla, ale umí ho roztočit na ještě vyšší otáčky, 1600 ot/min. Pračky jsou velmi tiché a úsporné. Roční spotřeba vody a energie se pohybuje v řádech 8100 l, resp. 9400 l a 116 kWh, resp. 151 kWh.

www.samsung.cz

Reklama

Komentovat