Dětská postel s úložným prostorem

Dětská postel s úložným prostorem je vždy výborným pomocníkem v pokojích dětí. Úložný prostor můžete využívat různě. Úložný prostor dětské postele může sloužit podle druhu postele k odkládání peřin, ložního prádla a dětských pyžam, dekoračních polštářů a dek, nebo k odložení hraček a jiných dětských potřeb. Dětská postel s úložným prostorem je ideální i do malých pokojů, kde potřebujete využít každý volný prostor efektivně. Úložný prostor může být řešen pomocí vysouvacích šuplíků nebo vyklápěcí částí s matrací ve stylu válendy. Pro více o dětských postelích s úložným prostorem, nebo jako užitečně využít prostor a zařídit dětský pokoj, si přečtěte v našich článcích.
Inspirujte se, jak dětem doma vytvořit dětské království
Design interiérů

Inspirujte se, jak dětem doma vytvořit dětské království

Přinášíme inspiraci pro tvorbu dětského království.

10 nápadů do dětského pokoje
Design interiérů

10 nápadů do dětského pokoje

Je pravda, že ne vždy je dobré dětský pokoj zařídit definitivně a omezit tak dítěti možnost se rozvíjet. Ale několik let, kdy rostou jako z vody, není možné neustále vyměňovat postele, stolky, židle. Navíc, pokud spolu bydlí děti v různém věku, jsou nábytky, které se dokážou přizpůsobit různým věkovým kategoriím, více než nápomocné.

Dům s příchutí řeky
Dětská postel s úložným prostorem

Dům s příchutí řeky

Lidské bytosti touží po pohodlí moderního bydlení, mění tvář krajiny, přemýšlejí, jak si vylepšit každodenní život současnými technologiemi. Potom přijde chvíle, kdy někteří poodstoupí, zvednou hlavu a několika tahy přisoudí místu podobenství, v nichž se připomenou obrazy […]