Dětský zahradní nábytek je součástí každé zahrady v rodině, kde jsou děti. Tento druh nábytku je obvykle vyroben z plastu nebo ze dřeva, případně kombinací obou. Mezi dětský zahradní nábytek patří dětský stůl se židlemi, křeslo, zahradní domek, a mohou sem patřit i doplňky jako houpačka či skluzavka. Každý dětský zahradní nábytek musí být bezpečný pro používání dětí i bez blízkého dozoru dospělými. Toto dětské zařízení bývá barevné, hravé, veselé, a mělo by poskytovat dětem prostor na hry, zábavu, vnímavost, tvořivost a představivost, které jsou při jejich vývoji důležité. Velmi dobře poslouží tento druh nábytku i pro společné hry s jinými dětmi, proto ho často vídáme ve školkách nebo dětských zařízeních. Přečtěte si o tom i v našich článcích.

Reklama
Inspirujte se, jak dětem doma vytvořit dětské království
7 rad pro správný výběr zahradního nábytku

7 rad pro správný výběr zahradního nábytku

Přišel čas dlouhých večerů strávených na venkovních terasách a zahradách. Správnou letní pohodu si ale nelze užít bez dobrého zahradního nábytku. Jeho výběr však není vůbec tak jednoduchý jak se zdá. Proto přinášíme pár rad, jak se při nákupu zahradního nábytku vyvarovat budoucímu zklamání. Pryč s bílými židlemi z laciného plastu, sáhněte po kvalitě!

Lekce zahradního stylingu

Lekce zahradního stylingu

Zahradu netvoří jen zeleň a  živá příroda, ale i  různé materiály v  podobě dlažeb, nábytku či dekorací – jejich textury, tvary a  barvy se mohou s  rostlinami vzájemně doplňovat nebo naopak vytvářet zajímavé kontrasty. Precizním výběrem a  nápaditou kombinací lze navodit pocit harmonie, ale i  vyvolat dojem dynamiky či napětí.

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Společnost WPC-WOODPLASTIC, s.r.o. největší prodejce a distributor teras z kompozitních materiálů WPC v České republice zve všechny 17. – 20. března 2011 na 5. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN 2011 v PVA Letňany. (Veletržní areál PVA Letňany, Hala č.1, Stánek č. 1C21). Sleva 10 % na materiál objednaný na veletrhu a také zboží z e-shopu potěší nové i stávající zákazníky.