Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

15. 05. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost WPC-WOODPLASTIC, s.r.o. největší prodejce a distributor teras z kompozitních materiálů WPC v České republice zve všechny 17. – 20. března 2011 na 5. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN 2011 v PVA Letňany. (Veletržní areál PVA Letňany, Hala č.1, Stánek č. 1C21). Sleva 10 % na materiál objednaný na veletrhu a také zboží z e-shopu potěší nové i stávající zákazníky.

BŘEZEN VE ZNAMENÍ NOVINEK

1/ Produktová řada Silvadec:
* Terasové prkno Silva Natur (vytlačená kresba dřeva)
* Nové ploty (kombinace mléčné sklo, perforovaný plech, možnost zešikmené instalace)

2/ Produktová řada Werzalit:
* Plné terasové prkno Entero (novinka)

Kromě stávajícího a již oblíbeného sortimentu bezúdržbových teras, plotů a fasád z řad Silvadec, Megawood, Werzalit a dalších, představí řadu novinek…

První novinkou 2011 jsou terasová prkna Silva Natur od firmy Silvadec s vytlačenou kresbou dřeva. Vyznačují se dokonale přirozeným vzhledem a nejvyšší kvalitou.

Další novinkou jsou pak plná prkna Entero firmy Werzalit, která mají extrémní nosnost a odolnost vůči klimatickým vlivům. Oba typy jsou vyrobeny z kompozitních materiálu Woodplastic® , který tvoří ze 60% směs dřeva a 40% kvalitního plastového polymeru.

O přízeň zákazníků se budou ucházet také nové designové ploty Silvadec, které kombinují WPC plotová prkna Silvadec s mléčným sklem nebo perforovanými hliníkovými pásy. Kromě vodorovné montáže lze nově volit také atraktivní variantu Jersey – zešikmenou pokládku, která spolu s kombinací materiálů umožňuje vytvořit zajímavé obrazce podle vaší vlastní fantazie.

Na stánku WPC-WOODPLASTIC s.r.o. si zájemci mohou objednat řadu praktických doplňků na terasy i balkóny, například nábytek Thermowood, elektrické tepelné zářiče Alpina, houpačky, sedací vaky a další.
Vše potřebné pro vaši terasu a mnohem víc na jednom místě!

Kde nás najdete: Veletržní areál PVA Letňany, Hala č.1, Stánek č. 1C21

Podrobnější informace www.woodplastic.cz nebo www.mojeterasa.cz.
ZDROJ: WPC – WOODPLASTIC s.r.o.

Kategorie: Zahrada
Tagy: design dětský zahradní nábytek dřevěný zahradní nábytek ratanový nábytek relax v zahradě teakový nábytek terasa venkovní nábytek zahradní nábytek zahradní nábytek umělý ratan zahradní nábytek z masivu Zahradní stůl Zahradní židle
Sdílejte článek

Diskuze