dřevěný zahradní nábytek

Dřevěný zahradní nábytek je stylové vybavení zahrad, teras či větších balkonů. Existují soupravy v různých velikostech a stylech, můžete si vybrat takové, které se nejvíce hodí do vašeho exteriéru. Zahrady jsou velmi příjemným doplňkem domova, protože nám umožňují trávit společný čas s rodinou a přáteli i venku. Abyste si naplno užili svou zahradu při příjemném posezení v létě, obdivovali krásné barvy přírody na podzim nebo si užívali první teplý vánek po zimě na jaře, pořiďte si dřevěný zahradní nábytek i do té vaší zahrady. Pro nové trendy a inspirace si přečtěte naše články o bydlení.

Nábytek

7 rad pro správný výběr zahradního nábytku

Přišel čas dlouhých večerů strávených na venkovních terasách a zahradách. Správnou letní pohodu si ale nelze užít bez dobrého zahradního nábytku. Jeho výběr však není vůbec tak jednoduchý jak se zdá. Proto přinášíme pár rad, […]

Nábytek

Dřevo a nábytek v exteriérech

Dřevěný nábytek je tradiční součástí zahrad a parků a jeho trvalá hodnota je prověřena již po stovky let. Naše potřeby naplňuje skromně a důstojně, tak jak je vlastní tomuto jedinečnému materiálu – dřevu.

Relax v zahradě

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Společnost WPC-WOODPLASTIC, s.r.o. největší prodejce a distributor teras z kompozitních materiálů WPC v České republice zve všechny 17. – 20. března 2011 na 5. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN 2011 v PVA Letňany. (Veletržní areál PVA Letňany, Hala č.1, Stánek č. 1C21). Sleva 10 % na materiál objednaný na veletrhu a také zboží z e-shopu potěší nové i stávající zákazníky.