zahradní nábytek z masivu

Zahradní nábytek z masivu je kvalitní, luxusní, solidní nábytek s dlouhou životností. Dřevo masiv je kvalitní a pevné dřevo. Tento druh nábytku může sestávat s jednoho nebo více kusů. Mohou sem patřit samostatná křesla a lavice, stoly a židle, zahradní jídelní soupravy, houpačky nebo lehátka z masivu. I když zahradní nábytek z masivu není nejlevnější, je prvotřídní, a proto je stále žádaný. Nádherně vynikne jak v prostorné velké zahradě, tak v menší městské zahradě pro příjemné posezení s rodinou a přáteli. Masivní nábytek do zahrady je obvykle vyroben ze smrkového, borovicového nebo dubového dřeva. Přečtěte si více zajímavostí o zahradním nábytku z masivu v našich článcích.

7 rad pro správný výběr zahradního nábytku
Nábytek

7 rad pro správný výběr zahradního nábytku

Přišel čas dlouhých večerů strávených na venkovních terasách a zahradách. Správnou letní pohodu si ale nelze užít bez dobrého zahradního nábytku. Jeho výběr však není vůbec tak jednoduchý jak se zdá. Proto přinášíme pár rad, […]

Dřevo a nábytek v exteriérech
Nábytek

Dřevo a nábytek v exteriérech

Dřevěný nábytek je tradiční součástí zahrad a parků a jeho trvalá hodnota je prověřena již po stovky let. Naše potřeby naplňuje skromně a důstojně, tak jak je vlastní tomuto jedinečnému materiálu – dřevu.

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek
Relax v zahradě

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Společnost WPC-WOODPLASTIC, s.r.o. největší prodejce a distributor teras z kompozitních materiálů WPC v České republice zve všechny 17. – 20. března 2011 na 5. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN 2011 v PVA Letňany. (Veletržní areál PVA Letňany, Hala č.1, Stánek č. 1C21). Sleva 10 % na materiál objednaný na veletrhu a také zboží z e-shopu potěší nové i stávající zákazníky.