Zahradní stůl

Zahrada, která je často využívána, je obvykle doplněna o různé zahradní pomůcky a zahradní nábytek, kam patří: zahradní stůl a židle, různé sedačky, houpačky, lavice a podobně. Zahradní stůl a židle jsou přitom nejvíce využívány, protože v létě plní zejména funkci vnější jídelny. Zahradní stůl však slouží i pro běžné posezení s přáteli, společenské hry s dětmi, a může také sloužit při různých zahradních pracích. Zahradní stůl může, ale nemusí, být součástí setu. Vždy dobře vypadající je dřevěný stůl, ale pro praktičtější využití jsou skvělé i ratanové nebo kovové zahradní stoly. Jak si správně vybrat zahradní stůl a nábytek? Přečtěte si v našich článcích.

Dvě řešení pro vaši dokonalou terasu
Realizace zahrad

Dvě řešení pro vaši dokonalou terasu

Rádi byste si zařídili terasu přesně podle svých představ a potřeb, ale nevíte, jak na to? Můžete se inspirovat následujícími dvěma řešeními z hlavy zahradního designéra.

3 styly pro vaši terasu
Relax v zahradě

3 styly pro vaši terasu

Terasy propojují interiér s exteriérem. Měli by proto být stylově, materiálově a také barevně sladěny s domem nebo bytem. Co styl, to jiná pravidla i možnosti. Nejen, pokud jde o materiály a doplňky – platí to také o rostlinách.

Maorský moderní nábytek
Design interiérů

Maorský moderní nábytek

Díla Davida Trubridge patří už několik let mezi magnety milánského Mezinárodního salónu nábytku. Mnozí obdivují jejich jednoduché linie. Také prestižní italský výrobce Cappellini našel v houpací pohovce Body Raft 2000 prvky pro estetiku své kolekce. […]

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek
Relax v zahradě

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Společnost WPC-WOODPLASTIC, s.r.o. největší prodejce a distributor teras z kompozitních materiálů WPC v České republice zve všechny 17. – 20. března 2011 na 5. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN 2011 v PVA Letňany. (Veletržní areál PVA Letňany, Hala č.1, Stánek č. 1C21). Sleva 10 % na materiál objednaný na veletrhu a také zboží z e-shopu potěší nové i stávající zákazníky.