Kategorie

Relax v zahradě

SWIM SPA Beluga, ve kterém můžete využít masážní sedátka a zároveň si zaplavat
Zahrada

7 zdravotních výhod vířivých van, o kterých možná ani nevíte

Vířivé vany nejsou jen luxusním doplňkem do Vašeho domova nebo zahrady, ale představují také významný přínos pro Vaše zdraví a celkovou pohodu. Od relaxace až po úlevu od bolesti svalů a kloubů, vířivé vany zkrátka nabízejí širokou škálu zdravotních výhod. Podívejme se blíže na to, jak Vám mohou vířivé vany pomoci cítit se lépe fyzicky i psychicky.

Osvětlená zahrada a terasa
Zahrada

Tipy, jak levně a stylově rozzářit zahradu

Instalace zahradního osvětlení působí složitě, ale ne vždy to tak opravdu je. Vyzkoušet se však vyplatí i některá velmi jednoduchá řešení. Odměnou vám budou vizuálně přitažlivé efekty, které váš finanční rozpočet nezruinují.

Altánek
Zahrada

Chcete letos využít potenciál zahrady na maximum? Vsaďte na altánek či zahradní domek

Pomohou vám využít zahradu naplno – a je úplně jedno, zda ji máte u domu, chalupy, nebo v zahrádkářské oblasti. Altánky a zahradní domky mají mnoho tváří a ne vždy musí skončit zastrčené někde v koutě pozemku.

Honeyview_20170608-DSC_3911_eCMYK_08
Zahrada

Dopřejte si relax v milionu uvolňujících bublin: Každý den a celoročně

Lidstvo se odedávna přizpůsobuje podmínkám života. Ten současný na nás klade vysoké nároky a je plný stresových faktorů. Naší přirozenou potřebou je účinná obrana proti stresu, schopnost rychlé obnovy energie a hledání psychické i tělesné rovnováhy. Proto mezi obory, které aktuálně zaznamenávají nejrychlejší nárůst popularity, patří fitness a wellness. Boom zažívají například vířivé vany.

Grilovacka
Zahrada

Nový gril na podzimní rožnění? Poradíme podle čeho vybírat

Zvuk syčícího steaku, lákavá vůně grilované kukuřice, pronikavý smích a hřejivé sluneční paprsky. To je ideální grilovačka. Vše klapne na výbornou hlavně díky správnému grilu. Při jeho výběru je proto dobré zvážit všechna pro a proti u jednotlivých typů.

Relax-na-zahrade-mountfield
Zahrada

Pohodový relax na zahradě

Zahrada je ideální místem pro zábavu, klid a odpočinek po náročném dni, ale i nejrůznější aktivity. Například grilování s přáteli je skvělý způsob, jak si užít společný čas s lidmi, které máte rádi a ještě si pochutnat na skvělém jídle. Ať už budete na zahradě dělat to či ono, bez správného zahradního nábytku se to neobejde.

Děti v bazénu - Bazénový vysavač Warrior
Zahrada

Jak udržet v bazénu čistou vodu, co má jiskru? K úspěchu vede pár zaručených kroků

Koupací sezóna až sedm měsíců v roce si od bazénu na zahradě žádá neustálou dokonalou připravenost na vodní sport, relax, zábavu a radovánky. Abychom si pobyt v bazénu užili všichni naplno, je pro nás kromě příjemné teploty vody stejně důležitá také její čistota a zdravotní nezávadnost.

Rodina v bazénu -Mountfield
Zahrada

Nejlepší léto je, když … panuje Azuro! Aneb poznejte kouzlo nejoblíbenějších rodinných bazénů v Česku

Hledáte rychlou a snadnou cestu k vlastnímu koupání? Láká vás průzračná hladina křišťálově čisté vody, radost vašich nejbližších, lákavé osvěžení i nekonečné vodní radovánky v příjemném soukromí vlastní zahrady. Přesně to si můžete užívat po celé léto, aniž byste utráceli balík peněz. Letní prázdniny se blíží, a tak téma koupání ve vlastním bazénu a pokud možno s nejrychlejší instalací je velmi aktuální. Ale jak dobře vybrat?

Žena sedící u bazénu
Zahrada

Připravte si bazén na letní sezónu

Letní horké dny se pomalu blíží. Máme pro vás pár tipů, jak připravit a pečovat o bazén na vaší zahradě.

Jak obnovit dřevěný zahradní nábytek
Zahrada

Jak obnovit dřevěný zahradní nábytek

Kvalita, svěží vzhled, nadčasovost a kresba dřeva jsou jedny z mnoha předností dřevěného zahradního nábytku. Jeho nižší odolnost vůči klimatickým vlivům však vyžaduje častější péči a renovaci. Odbornice z Hornbachu radí, jak na to.