Dřevěná garáž

Dřevěné garáže mohou být různé – nejčastěji můžeme vidět dřevěnou garáž, která se skládá ze tří stěn a střechy, jiné mají jen konstrukci bez stěn a se stříškou. Dřevěné garáže však musí být z pevného a tvrdého dřeva, aby odolaly i těm největším nepříznivým povětrnostním vlivům. Jedna z mnoha výhod garáže ze dřeva je však její vzhled. Taková garáž působí i jako vkusný doplněk vašeho exteriéru domu či součást zahrady. Inspirujte se různými možnostmi bydlení v článcích a galeriích fotek na našich stránkách. Rádi vám poradíme i při stavbě dřevěných garáží a jiných staveb svépomocí. Více v článcích. .
Přístřešek, nebo garáž?
Dřevěná garáž

Přístřešek, nebo garáž?

Při stavbě domu je obvykle třeba najít na pozemku i vhodné místo pro čtyřkolové členy rodiny – zda jim poskytnete jen střechu nad kapotou, nebo vyšší komfort, byste měli zvážit hned z několika hledisek.

Garáž, nebo přístřešek?
Dřevěná garáž

Garáž, nebo přístřešek?

Každý má ke svému autu jiný vztah. Někdo ho bere pouze jako dopravní prostředek, který mu pomůže pohodlně se přemístit z bodu A do bodu B. Jiný ho má jako dalšího člena rodiny a pomyšlení, že by stál v zimě na mrazu, nesnese. Od toho se odvíjí směr vašich úvah i další postup: garáž, nebo přístřešek?