Dřevěné domky

Dřevěné domky se využívají více jako víkendové a rekreační, než celoroční obytné domy. Jsou rozlohou menší a konstrukčně jednodušší. Dřevěné domky jsou však kvalitní stavby se širokými možnostmi využití. Vyrábějí se většinou na zakázku podle účelu využití a přesných požadavků zákazníka. Zjistěte potřebné informace a zajímavé skutečnosti ohledně výstavby dřevěného domku jakož i jiné zajímavosti spojené s bydlením.
Zařízený domek, který stojí méně než garsonka ve městě
Dřevěné domky

Zařízený domek, který stojí méně než garsonka ve městě

Když se hovoří o startovacím bydlení, většinou máme na mysli malé byty. A co takto „startovací dům“? Pokud máte k dispozici pozemek, i když třeba ne právě ideální, a domek i se zařízením stojí méně než garsonka ve městě, tak proč ne?

Dům jako z pohádky
Dřevěné domky

Dům jako z pohádky

Zdědili jste vesnickou chalupu po babičce a je vám líto ji zbořit? Jenže nevíte, jak z ní vytvořit domov v souladu s požadavky moderní doby? Inspirujte se naší návštěvou u Ivany a Jeremyho.

Dřevěné stavby
Dřevěné domky

Dřevěné stavby

Patřím k těm odrostlým dětem, které maminky poctivě vodily na ranní tréninky na zimní stadion. Ten náš byl celý ze dřeva. O vytápěné sportovní hale jsme mohli nechat jen zdát. Oblá nosná konstrukce z lepených půloblouků a dřevěný podhled […]