Dřevěný zahradní nábytek je stylové vybavení zahrad, teras či větších balkonů. Existují soupravy v různých velikostech a stylech, můžete si vybrat takové, které se nejvíce hodí do vašeho exteriéru. Zahrady jsou velmi příjemným doplňkem domova, protože nám umožňují trávit společný čas s rodinou a přáteli i venku. Abyste si naplno užili svou zahradu při příjemném posezení v létě, obdivovali krásné barvy přírody na podzim nebo si užívali první teplý vánek po zimě na jaře, pořiďte si dřevěný zahradní nábytek i do té vaší zahrady. Pro nové trendy a inspirace si přečtěte naše články o bydlení.

Reklama
7 rad pro správný výběr zahradního nábytku

7 rad pro správný výběr zahradního nábytku

Přišel čas dlouhých večerů strávených na venkovních terasách a zahradách. Správnou letní pohodu si ale nelze užít bez dobrého zahradního nábytku. Jeho výběr však není vůbec tak jednoduchý jak se zdá. Proto přinášíme pár rad, jak se při nákupu zahradního nábytku vyvarovat budoucímu zklamání. Pryč s bílými židlemi z laciného plastu, sáhněte po kvalitě!

Dřevo a nábytek v exteriérech

Dřevo a nábytek v exteriérech

Dřevěný nábytek je tradiční součástí zahrad a parků a jeho trvalá hodnota je prověřena již po stovky let. Naše potřeby naplňuje skromně a důstojně, tak jak je vlastní tomuto jedinečnému materiálu – dřevu.

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Společnost WPC-WOODPLASTIC, s.r.o. největší prodejce a distributor teras z kompozitních materiálů WPC v České republice zve všechny 17. – 20. března 2011 na 5. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN 2011 v PVA Letňany. (Veletržní areál PVA Letňany, Hala č.1, Stánek č. 1C21). Sleva 10 % na materiál objednaný na veletrhu a také zboží z e-shopu potěší nové i stávající zákazníky.