Zdroj: heroal

Domov ve středu zájmu

01. 06. 2021 Sdílet

Vlastní domov získává stále na významu. Nejen díky koronavirové pandemii rostou požadavky na získání vlastního bydlení nebo modernizaci stávajících nemovitostí, jak ukazuje studie Institutu pro výzkum trhu infas quo na žádost stavební spořitelny Bausparkasse Schwäbisch Hall z roku 2020. Přitom zaujímá domov zcela rozdílné role: může být současně čilým obytným prostorem pro rodinu a přátele, osobním útočištěm pro okamžiky klidu i pracovištěm pro práci vyžadující koncentraci.

Stejně tak rozmanité, jako využití prostoru, jsou i individuální požadavky, které obyvatelé kladou na svůj domov. heroal nabízí svým rozsáhlým portfoliem hliníkových systémů pro opláštění budov a výrobky pro vnitřní prostor a vnější část budov nejrůznější řešení, kterými lze vytvořit individuální a trvalé prostory pro život.

Více bezpečí ve čtyřech vlastních stěnách

Bezpečí ve čtyřech vlastních stěnách zvyšuje kvalitu života. Je určeno budovou s příjemným prostorovým klimatem, prostředím, ve kterém se cítíme bezpečně, a také světlými prostory s dostatkem denního světla, které obytný prostor rozšiřují navenek.

Tepelná izolace v domě

Tepelná izolace pro více pohodlí: systémy heroal jako okna a rolety se díky vynikajícím izolačním vlastnostem starají o atmosféru pohodlí. Zdroj: heroal

Pro útulné a konstantní prostorové klima v obytném domě se starají obzvláště okna nebo posuvné dveře, rolety a venku se nacházející protisluneční ochrana, které mají vliv na tepelnou izolaci budovy. heroal tedy sází u okenních systémů, systémů posuvných dveří a žaluzií na hliník, vysoce kvalitní izolační hmoty a inovativní konstrukce, které snižují proudění energie a vedení tepla a tím se starají o vysokou tepelnou izolaci a lepší energetickou bilanci – až ke standardu pasivního domu. I textilními systémy na ochranu proti slunci od heroal může být vylepšena energetická účinnost, protože je horko v horkých dnech odváděno již před nárazem na skleněnou plochu oken a dveří a v zimě je teplo udržováno ve vnitřku budovy. Zároveň se systémy rolet a ochrany proti slunci starají díky možnosti úplného zatemnění místností o vizuální ochranu a soukromou sféru a vyznačují se svým obzvláště tichým chodem.

Systémy proti vloupání

Pro bezpečný domov nabízí heroal okenní a dveřní systémy a systémy žaluzií odolné proti vloupání, kterými může být dosaženo třídy odolnosti RC 4. Zdroj: heroal

Abychom se doma mohli cítit vždy bezpečně, mají systémy heroal standardně odolnost proti vloupání, kterou lze na přání dodatečně zvýšit. Okenní systémy, systémy domovních a posuvných dveří a žaluzií, dosahují díky opatřením jako dodatečné zamykací body, materiály bránící vniknutí nebo bezpečnostní aretování, vysoké odolnosti proti vloupání třídy odolnosti RC 3. Pokud jsou okenní systémy a systémy žaluzií heroal třídy odolnosti RC 3 kombinovány, je dosaženo dokonce RC 4.

Prosklená část

Prostory zaplavené světlem lze pro přátelské prostředí realizovat velkými skleněnými plochami. Zvedací a posuvné dveře vytvářejí neomezený přístup do zahrady. Zdroj: heroal

I rozšíření prostoru k bydlení přispívá k tomu, že se v našem domově cítíme dobře. O optické rozšíření velkou transparentností se starají posuvné dveře a zdvižně -posuvné dveře heroal, které díky velkým skleněným plochám tvoří světlé prostory, kterými proniká světlo. Ať už jako klasický prvek dveří, jako celoskleněný rohové provedení křídel se starají o působivé výhledy do přírody. Pokud má být rozšířen prostor k bydlení nejen opticky, jsou ideální možností terasová zastřešení heroal. Kombinovaná s celoskleněnými posuvnými stěnami a textilní protisluneční ochranou poskytují ochranu proti větru, slunci i hmyzu a dělají z terasy oázu ve vlastním domově, kde se člověk cítí dobře, využitelnou nezávisle na počasí.

Krytá terasa

Terasové střechy jako systém terasových střech heroal OR, vytvářejí dodatečný prostor pro bydlení na terase. V kombinaci se systémy na protisluneční ochranu a systémy se skleněnými posuvnými stěnami, lze využívat terasu nezávisle na počasí. Zdroj: heroal

Komfortní bydlení pro generace

I když lidé různého věku kladou na domov, kde žijí, různé požadavky, je jednotná jedna potřeba: touha po prostoru k bydlení, který natrvalo vytvoří jednoduchý a komfortní život. Vedle obzvláště dlouhé životnosti, kterou se vyznačují hliníkové systémy heroal, má heroal v portfoliu výrobky různých oblastí použití, které zvyšují komfort. Tak lze okenní systémy, dveřní systémy, posuvné systémy a zdvižně-posuvné systémy heroal realizovat s bezbariérovými prahy, které umožňují průchod bez překážek.

Jednoduché a spolehlivé otevření a zavření prvků je zaručeno vysokou kvalitou výrobků heroal a inteligentními funkcemi. Zvedací a posuvné dveře heroal jsou tedy vybaveny například pojezdovými kolejnicemi z nerezové oceli s dlouhou životností a funkcí Easy Move, které bez hluku tlumí a automaticky zatahují posuvná křídla až do hmotnosti 400 kg při otevírání a zavírání. Pro obsluhu oken, zdvižně-posuvných a posuvných dveří snadnou i pro děti mohou být tyto kromě toho vybaveny motorovými pohony heroal WF Drive a heroal SF Drive, které umožňují otevření a zavření stisknutím tlačítka. Také lze realizovat Keyless-Entry-řešení pro domovní dveře. Chytré řízení připojení na Váš systém Smart-Home je přitom rovněž možné.

Opláštěný rodinný dům

Individuální opláštění budov lze vytvořit díky vysoce kvalitní povrchové úpravě od heroal odolnému proti vlivům počasí, které zajišťuje dlouho trvající stabilitu barevného tónu a systém přesahující stálobarevnost. Zdroj: heroal

Individuální návrh

V domově, který splňuje individuální estetické požadavky, se cítí lidé dobře. Proto hraje vedle výběru funkčních řešení roli také design. Ke splnění individuálních požadavků s nejvyššími estetickými požadavky mohou být vytvořena systémová řešení heroal specifická podle zákazníka. Díky povrchové úpravě systémů heroal dvouvrstvým krycím lakem s nanejvýš dlouhou životností (pro roletové systémy a žaluzie), práškovému lakování heroal hwr odolnému proti extrémním povětrnostním podmínkám (pro extrudované systémy jako okna, dveře, fasády a posuvné systémy) nebo působivému designu povrchů heroal SD může být vytvořeno opláštění budov zcela podle vlastního vkusu. Postupy lakování jsou přitom optimálně spolu sladěny, aby byla vedle nanejvýš kvalitních povrchů zajištěna systém přesahující barevná stálost a dlouholetá stabilita barevných tónů. Kromě toho nabízí heroal svým vlastním firemním servisem pro ohýbání a ohranění možnost realizovat obloukové okenní dveřní prvky. Portfolio je zakončeno více než 250 textiliemi, které jsou standardně k dispozici pro řešení textilní protisluneční ochrany od heroal.

Zdroj: PR článek společnosti heroal

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: bezpečnostní okna Od partnerů Okenní systémy posuvné dveře posuvné hliníkové systémy Posuvně-zdvižné systémy rolety
Sdílejte článek