Zdroj: Mediterran

Inovativní a estetické řešení odvětrávání střechy s betonovými taškami Terran

13. 05. 2022 Sdílet

Vývoj betonového příslušenství, který začal ve společnosti Terran v roce 2020, se loni završil. Po pozitivním ohlasu odvětrávacích tašek u plochých typech střešních tašek Rundo a Zenit, které zajistily homogenní, jednoduchý vzhled střechy a moderní architektonické řešení, uvedla loni značka betonových střešních tašek Terran na náš trh odvětrávací tašky pro vlnité tašky Danubia, Synus a Coppo.

Nové odvětrávací tašky, samozřejmě za podmínky, že jsou instalovány v dostatečném počtu, zvýší životnost střešní konstrukce a komfort podkroví, jakož i estetický vzhled střechy. To vše bez výrazných dodatečných nákladů. Majitelé domů ocení skutečnost, že nové tašky splynou se střešní krytinou a tím pádem je střecha domu estetičtější a komplexně vypracovaná. Novinka nabízí inovativní řešení, které zajistí správné větrání střechy a hezčí, estetičtější střechu pro vaši rodinu.

Strešní taška hnědá Danubia

Zdroj: Mediterran

Díky většímu celkovému průřezu větrání je nové provětrání střechy s taškami Terran z hlediska technické koncepce lepší a modernější než jiná, běžně používaná řešení na trhu.

Více informací najdete na www.terran.cz

Zdroj: Mediterran

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: betonové tašky Od partnerů podkroví stresni konstrukce střešní systémy střešní tašky tašky
Sdílejte článek