Zdroj: Renson

Komfort zaručen pro všechna roční období

09. 06. 2021 Sdílet

Stínící rolety Renson® si zakládají na elegantním a čistém designu. Ten se hodí zejména pro architekturu s minimalistickým pojetím interiéru. Přidanou hodnotou stínících rolet je jejich vysoká větruodolnost, díky které můžete snadno regulovat vnitřní teplotu za každého počasí a podpořit tak zdravé a komfortní vnitřní klima.

Nespornou výhodou screenových rolet, je možnost jejich instalace na všechny druhy oken. Můžete jimi stínit světlíky, pergoly, terasy, atd. Screenové rolety dokáží snížit cenu za chlazení budovy v letních měsících až o 36%. Domy s instalovanými screenovými roletami tak mohou mít vnitřní teplotu nižší až o 10°C i bez použití klimatizace.

Stínící rolety budova

Zdroj: Renson

Díky široké nabídce různých technologických vlastností, nabídce látek, velikostí ploch a různých instalačních metod se snadno přizpůsobí každému vkusu a každé architektuře, ať už se jedná o novostavbu nebo rekonstrukci. Pokud máte nový dům a na stínění jste v průběhu jeho výstavby zapomněli, případně v rámci rekonstrukce nechcete měnit okna domu, můžete zvolit systém Fixscreen Minimal, který je možné díky úzkým vodícím lištám možné použít i na minimalistická okna s úzkým okenním rámem nebo Fixscreen Solar u kterého nemusíte řešit ani přívod elektrického kabelu.

Stínící rolety budova moderní

Zdroj: Renson

Všechny pevné části rolet Renson® jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku, jsou dostupné ve všech barvách RAL. Díky tomu nabízí čistý design a hladké linky, které skvěle sedí k minimalistickému interiérovému designu.

Věděli jste, že v nabídce látek je možné vybrat také látku Privacy? Ta vám umožní kontakt s okolím vašeho domu a přesto redukuje průhled skrz látku do domu. Vlastnosti různých látek si můžete vyzkoušet v našem online screen selectoru, stačí navštívit naše webové stránky.

Stínící rolety jezero výhled

Zdroj: Renson

Kontakt:

Tomáš Strnad

Architect Advisor Czech Republic

+420 777 809 283

tomas.strnad@renson.net

Jaroslav Kažimír

Sales Manager Czech republic & Slovakia

+421 908 157 500

jaroslav.kazimir@renson.net

Více na www.renson.eu

Zdroj: PR článek společnosti Renson

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: elegance rolety screenové rolety stínění oken stínicí technika
Sdílejte článek