Nová kolekce vinylových dílců Gerflor Creation 2022 se nese ve znamení designu a kvality

24. 06. 2022 Sdílet

Společnost Gerflor s.r.o. přichází na český a slovenský trh s novou kolekcí vinylových dílců Creation. A i u letošní nabídky se zákazníci a interiéroví architekti mají na co těšit. Celá kolekce přináší novinky nejen v rámci nových designů, ale také v oblasti kvality a technologií. Heslo „All in one“ nejlépe charakterizuje tuto novinku z dílny francouzského výrobce.

Čtyři technologie pokládky v jedné kolekci

Lepené dílce Creation jsou určeny pro trvalou instalaci na připravený podklad a jsou ideální pro novostavby. Díky možnosti kombinací více typů lamel, označované jako MIX and MATCH, dávají tvůrcům interiéru volnou ruku při originálním návrhu nové podlahy. Rigidní zámkové dílce Creation nabízí Gerflor ve dvou variantách: řadu SOLID CLIC tvoří dílce s novou generací DUO CORE 2.0 technologií, což je kombinace rigidní vrstvy pro lepší stabilitu a vinylové vrstvy pro lepší komfort při chůzi. Exkluzivní zámkové provedení Gerflor je garancí snadné a rychlé pokládky.

vinylová podlaha v loftuDílce RIGID LOCK ACOUSTIC mají integrovanou akustickou podložku, schopnou tlumit zvuk až o 19 dB. Tyto zámkové dílce se zámkovým systémem LOCK jsou ideální pro renovace, pokládka je samozřejmě bez lepení. Vinylové dílce Gerflor Creation pro volnou pokládku LOOSELAY ocení zejména maloobchody či kanceláře. Jejich velkou předností je rychlá a snadná instalace.

Čtyři řady včetně jedné novinky

Mimo již známé řady CREATION 30, CREATION 55 a CREATION 70 přichází letos Gerflor s novou řadou CREATION 40, určenou pro běžné komerční prostory s trvalým užíváním (zátěžová třída 32). I tato řada nabídne nadčasový design, nejnovější trendy a výkonnou povrchovou úpravu.

vinylová podlaha v bytě

Zdroj: Gerflor

CREATION 30 je základní kolekce lepených vinylových dílců určených především pro bytové využití s tloušťkou 2 mm a nášlapnou vrstvou 0,3 mm a užitnou třídou 31. Mimo to je ideální také pro rekonstrukce nebo výstavbu hotelů. Zde je tato podlahovina využívána nejvíce do pokojů. Přestože se jedná o základní řadu, nabízí všechny hlavní přednosti kolekce Creation. V sortimentu lze najít XL lamely (1,5m) a XL dlaždice (1m x 1m), transparentní nášlapná vrstva a strukturovaný embossing zajišťují autentický a ultra-realistický vzhled. Podlahu lze instalovat s adhezivní podložkou Smartfix, která zlepšuje zvukovou izolaci o 16 dB. Malé lamely dovolují pokládku ve vzoru „rybí kost“. Vinylové dílce jsou 100% recyklovatelné, zdravé a bezpečné (TVOC < 10 mikrogramů/m3 je zárukou nejlepší kvality vnitřního vzduchu).vinylová podlaha v bytě

CREATION 55 je kolekce lepených vinylových dílců určených pro více zatěžované komerční prostory. Tloušťka 2,5 mm, nášlapná vrstva 0,55 mm a celková kompozice zařazují tento produkt do kategorie 33/42. S ohledem na barevnou škálu a exkluzivní edici některých barevných provedení je však také častou volbou pro bytové využití. CREATION 55 CLIC je velmi oblíbená kolekce zámkových vinylových dílců s tloušťkou 5 mm, nášlapnou vrstvou 0,55 mm, vhodná i do více zatěžovaných komerčních prostor s užitnou třídou 33/42.

vinylová podlaha v domě

CREATION 70 je třešničkou na dortu nabídky lepených vinylových dílců (LVT) od firmy Gerflor. Po úspěšné aktualizaci řad pro bytovou zátěž Creation 30 a běžnou komerční zátěž Creation 55 se loni dočkala aktualizace i nejvyšší specifikace Creation 70, určená i pro vysoce zatěžované komerční prostory. Tato inovovaná kolekce nabízí tzv. XL formáty, které u dřevodekorů dosahují rozměru až 230 x 1500 mm a u minerálních dekorů až 914 x 914 mm. Gerflor rovněž vsadil na detaily v podobě moderní matné povrchové úpravy, nový je také standard bezpečnosti v podobě třídy kluznosti R10 pro celou kolekci Creation 70.

vinylová podlaha v bytě

Přehled všech kolekcí vinylových dílců Gerflor Creation najdete na www.gerflor.cz.

Zdroj: PR článek společnosti Gerflor

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: podlahové krytiny podlahy pokladka podlahy vinyl vinylové podlahy
Sdílejte článek