podlahové krytiny

Zdravá domácnost
Rekonstrukce domu

Zdravý interiér od podlahy až po strop

Dle Světové zdravotnické organizace trávíme až 90 % času uvnitř budov. Je tedy nesmírně důležité udržovat interiér v co nejlepší kondici. Odborníci z Hornbachu poradí, jak na to.

PVC podlaha v dětském pokoji
Rekonstrukce bytu

Položení PVC podlahy? S naším návodem to určitě zvládnete!

Šachovnicový vzor, tygří kůže nebo dřevěný dekor? PVC podlaha nabízí celou řadu pozoruhodných vzorů. Zároveň je hygienická a vydrží roky. A jak ji položit? S naším podrobným návodem to určitě zvládnete.

Gerflor-Taralay-Libertex-dekor-2247-Hossegor-Latte-t
Rekonstrukce domu

Vinylová krytina Gerflor Taralay Libertex je ideální pro renovace

Krytina Taralay Libertex patří do řady vinylových podlah Gerflor s textilní podložkou a je vhodná pro volnou pokládku nejen v bytových, ale také v komerčních prostorách.

Prerábka bytu s vinyl podlahou
Rekonstrukce bytu

Úžasná proměna bytu pěkně od podlahy

Rádi sledujete rychlé a povedené proměny interiéru v pořadu Jak se staví sen? Dnes vám ukážeme proměnu kuchyně, obývacího pokoje i pokoje pro mladou slečnu. A vezmeme to pěkně od podlahy.

Obývák v scandi stylu
Rekonstrukce domu

Pro jaký typ podlahy se rozhodnout, abyste s ní byli spokojení natrvalo

Podlaha ve velké míře ovlivňuje celkovou atmosféru interiéru. Zabírá největší plochu a nedá se vyměnit tak snadno jako například „okoukaná“ pohovka. Při jejím výběru myslete na několik faktorů, abyste s ní byli spokojení natrvalo.

Korková podlaha proces pokládky
Rekonstrukce domu

Výhody, nevýhody a údržba korkové podlahy

Korkové podlahy si získávají čím dál větší pozornost. Jsou stylové, udržitelné a pomohou vám ušetřit peníze za topení. Navíc jsou přirozeným izolantem a mohou být instalovány i na nerovných površích. Velký význam má i udržitelnost tohoto materiálu.

Obchod Breno
Design interiérů

Sháníte podlahovou krytinu? V prodejně Koberce BRENO si vybere každý!

Sortiment prodejen Koberce BRENO je každým rokem větší a pestřejší. Naleznete zde následující druhy podlahových krytin: metrážové koberce, kusové koberce, kobercové čtverce, PVC podlahy, linoleum či vinylové podlahy. Dále je zde možné zakoupit rohožky a koupelnové předložky. Určitě víte, že k některým krytinám však je toho k pokládce zapotřebí více, než jen samotná krytina. Prodejny Koberce BRENO myslí i na tuto problematiku a zároveň chtějí přinášet zákazníkům co nejvyšší úsporu času a komfort při nákupu, proto je zde možné zakoupit i doplňkový sortiment, mezi něhož prodejny řadí především stavební chemii sloužící pro přípravu podkladu před položením krytiny, dále lišty, lepidla, čističe a pod.

vinylová podlaha v kavárně
Rekonstrukce domu

Nová kolekce vinylových dílců Gerflor Creation 2022 se nese ve znamení designu a kvality

Společnost Gerflor s.r.o. přichází na český a slovenský trh s novou kolekcí vinylových dílců Creation. A i u letošní nabídky se zákazníci a interiéroví architekti mají na co těšit. Celá kolekce přináší novinky nejen v rámci nových designů, ale také v oblasti kvality a technologií. Heslo „All in one“ nejlépe charakterizuje tuto novinku z dílny francouzského výrobce.

Světlá designová podlaha v loftě
Rekonstrukce domu

Kvalitní belgické vinylové podlahy s vámi budou žít napořád

Chcete vytvořit nebo proměnit svůj domov podle nejnovějších trendů tak, aby získal pevné základy na dlouhá léta? Začněte pěkně od podlahy! Krásná, kvalitní, odolná proti domácím katastrofám, snadno se udržující podlaha přinese spoustu radosti a nezpůsobí žádné starosti. Řeč je o belgických vinylových podlahách, které vyrábějí firmy Quick-Step a Berry Alloc.

Novinky

Virtuální showroom podlahovin Fatra

Přemýšlíte jaký zvolit vzor podlahy? Vyzkoušejte si, jak bude podlaha vypadat přímo v interiéru. Při výběru je nutné myslet nejen na vhodné sladění vzoru podlahy s ostatním vybavením bytu, ale i na sladění s barevností stěn a nábytku. Můžete vybírat z dekoru dřeva kamene či textilu.