Zdroj: KOBERCE BRENO

Sháníte podlahovou krytinu? V prodejně Koberce BRENO si vybere každý!

04. 07. 2022 Sdílet

Sortiment prodejen Koberce BRENO je každým rokem větší a pestřejší. Naleznete zde následující druhy podlahových krytin: metrážové koberce, kusové koberce, kobercové čtverce, PVC podlahy, linoleum či vinylové podlahy. Dále je zde možné zakoupit rohožky a koupelnové předložky. Určitě víte, že k některým krytinám však je toho k pokládce zapotřebí více, než jen samotná krytina. Prodejny Koberce BRENO myslí i na tuto problematiku a zároveň chtějí přinášet zákazníkům co nejvyšší úsporu času a komfort při nákupu, proto je zde možné zakoupit i doplňkový sortiment, mezi něhož prodejny řadí především stavební chemii sloužící pro přípravu podkladu před položením krytiny, dále lišty, lepidla, čističe a pod.

Pokud sháníte koberec v metráži, na prodejnách je možné vybírat jak z vystavených kobercových rolí, tak i ze sortimentu na objednávku, ve kterém si můžete prohlédnout a vybrat z více jak 40 druhů metrážových koberců. Odborníci ve společnosti Koberce BRENO jdou s dobou a tak každým rokem je možné sehnat moderní vzory a barvy metrážových koberců. Na našich prodejnách lze vybírat i z různých typů běhounů, s jejichž vzory krásně proměníte fádní chodby v půvabné prostory. V sezóně (celoročně?) je možné pořídit i umělou trávu, s kterou vytvoříte skvělý bezúdržbový trávník na terase, dvoře či zahradě.

Barevný interir s podlahou a kobercem

Zdroj: KOBERCE BRENO

Dáváte-li přednost kusovým kobercům, při návštěvě naší prodejny zjistíte, že jste se ocitly na tom správném místě. Naleznete zde nepřeberné množství koberců jak s klasickými, tak i s moderními vzory. Specialisté společnosti stále myslí na všechny generace, a tak si na našich prodejnách můžete vybrat i z několika dětských koberců. Mezi nejprodávanější dětské koberce se u nás řadí koberce s motivy silnic a měst, z nichž některé je možné zakoupit i v metrážové verzi, které si Vaše dítě určitě oblíbí.

Moderní interier s bílým stolkem

Zdroj: KOBERCE BRENO

V případě, že sháníte podlahovinu typu PVC, naleznete zde rovněž nepřeberné množství barev a vzorů. Některé PVC krytiny lze navíc pořídit i s filcovým podkladem, což vám v případě pořízení PVC s filcem přinese řadu výhod, mezi něž patří zejména vyrovnání drobných nerovností podlahy, tepelně-izolační vlastnosti spodní vrstvy a snadná údržba.

Detail dřevěné podlahy

Zdroj: KOBERCE BRENO

V dnešní době se dostávají do popularity vinylové podlahy, které vynikají řadou předností, mezi které lze zahrnout snadnou údržbu a opravitelnost, dokonalou imitací dřeva nebo kamene, odolnost vůči vlhkosti a opotřebení, rozměrovou stálost a zvukovou izolaci. Vinylové lamely lze pokládat volně pomocí systému Click nebo klasicky lepením. Systém Click byl vyvinut s cílem co nejvíce usnadnit montáž, kde všechny díly zapadnou tak, jak mají a to bez nutnosti použití lepidla.

Breno kamion

Zdroj: KOBERCE BRENO

Ať už si pořídíte jakýkoliv druh podlahové krytiny, je dobré si předem rozmyslet, zda nesvěřit dopravu a pokládku odborníkům, jež si je možné na prodejnách Koberce BRENO domluvit. Doprava zboží je zajištěna po celé České republice. Na závěr bychom Vám rádi popřáli úspěšnou návštěvu v některé z našich 59 prodejen Koberce BRENO, kde vám naši odborní prodejci rádi poradí a pomohou vybrat podlahovou krytinu dle vašich představ. Některé druhy zboží je možné si objednat z pohodlí vašeho domova na E-shopu: eshop.breno.cz.

Více na www.breno.cz

Zdroj: PR článek společnosti KOBERCE BRENO

Kategorie: Design interiérů
Tagy: doplnky koberce Koupelnové předložky podlahové krytiny podlahy rohoze
Sdílejte článek