Koupelnové předložky

Koupelnové předložky Koupelnové předložky slouží především k tomu, abychom nevstupovali po vykoupání nebo osprchování v koupelně na podlahu mokrými chodidly, které nám mohou uklouznout a může tak dojít k vážným úrazům.  Nebo jen prostě nohy neprochladnou na studené podlaze, která není vybavena podlahovým topením. Koupelnové předložky mají i estetickou funkci koupelnového doplňku. Svou krásou zvýší eleganci a jsou příjemné na dotek.

Dvě koupelnové proměny
Koupelny

Dvě koupelnové proměny

Majitelé zrekonstruovali během jednoho roku hned dvě koupelny v prvorepublikové vile v Plzni. Podobě obou koupelen pomohla spolupráce s šikovnými designéry a obkladačem. Rekonstrukce zbavila koupelen špatné dispozice, přibyly moderní materiály a cenné úložné prostory.

Moderní koupelnové vychytávky
Koupelny

Moderní koupelnové vychytávky

Design pro design je jako haute couture v módním průmyslu. Krásný na pohled, ale těžko nositelný. Je proto dobré vzít si z krásných koupelen inspiraci, ale je k tomu ještě potřeba přidat i prvek konfekce, […]

Koupelnové souvislosti
Koupelny

Koupelnové souvislosti

Naše stálá spolupracovnice, designérka Jasna Opavská, tentokrát vzala do parády byt pro pracovně vytíženého mladého muže. A protože se novostavba začala zařizovat dostatečně včas, mohla se do interiérů pustit opravdu z gruntu – nejen od podlahy, ale i od zdí a stěn. Zkrátka od dispozice. Z dispozičních změn v malém bytě vytěžily všechny místnosti, asi nejvíce však koupelna – získala nějaký ten čtvereční metr navíc, a ještě i navázala dobré vztahy s ložnicí.