Koupelnové předložky

Sháníte podlahovou krytinu? V prodejně Koberce BRENO si vybere každý!
Design interiérů

Sháníte podlahovou krytinu? V prodejně Koberce BRENO si vybere každý!

Sortiment prodejen Koberce BRENO je každým rokem větší a pestřejší. Naleznete zde následující druhy podlahových krytin: metrážové koberce, kusové koberce, kobercové čtverce, PVC podlahy, linoleum či vinylové podlahy. Dále je zde možné zakoupit rohožky a koupelnové předložky. Určitě víte, že k některým krytinám však je toho k pokládce zapotřebí více, než jen samotná krytina. Prodejny Koberce BRENO myslí i na tuto problematiku a zároveň chtějí přinášet zákazníkům co nejvyšší úsporu času a komfort při nákupu, proto je zde možné zakoupit i doplňkový sortiment, mezi něhož prodejny řadí především stavební chemii sloužící pro přípravu podkladu před položením krytiny, dále lišty, lepidla, čističe a pod.

Koupelnová předložka z domácí dílny
Hand Made

Koupelnová předložka z domácí dílny

Ať už si dopřejete horkou večerní koupel, nebo studenou ranní sprchu, vaše nohy vždy ocení měkkou předložku, která je obklopí příjemným hřejivým pocitem.

Koupelnové předložky Rasta Micro New
Novinky

Koupelnové předložky Rasta Micro New

Přemýšlíte, jak elegantně doladit Vaši koupelnu a stále nemůžete přijít na to, čím jí navrátit nový vzhled? Máme pro Vás návrh v podobě jedinečné propracované koupelnové předložky Rasta Micro New. Zažijte skvělý dojem luxusu po koupeli, když se Vaše nohy zaboří do měkké huňaté koupelnové předložky Rasta Micro New.