Koupelnové předložky Rasta Micro New

Koupelnové předložky Rasta Micro New

02. 03. 2020
Diskuze (0)
Sdílet

Přemýšlíte, jak elegantně doladit Vaši koupelnu a stále nemůžete přijít na to, čím jí navrátit nový vzhled? Máme pro Vás návrh v podobě jedinečné propracované koupelnové předložky Rasta Micro New. Zažijte skvělý dojem luxusu po koupeli, když se Vaše nohy zaboří do měkké huňaté koupelnové předložky Rasta Micro New.

Jedná se o nepopsatelný pocit. Nyní už je to jenom na Vás, abyste si sami vybrali některou z nabízených variant a vyzkoušeli ji na vlastní kůži. Zvolit si můžete z několika překrásných barev a velikostí (50 x 80; 60 x 110; 70 x 140 cm). Koupelnové předložky Rasta Micro New můžete pořídit v akci již od 349 Kč, běžná cena od 499 Kč. Přijďte si je prohlédnout na některé z našich 59 prodejen Koberce BRENO nebo si vyberte z pohodlí domova na našem E-shopu: eshop.breno.cz

Ať už si vyberete jakoukoliv barevnou variantu předložky, můžete si být jistí, že dokáže proměnit každou koupelnu v malebný prostor. Na fotografiích detailu jednotlivých barev je možno vidět propracovanost každé předložky, které bylo docíleno díky speciálním výrobním technologiím.

Koupelnové předložky

FOTO Koberce Breno

Kategorie: Novinky
Tagy: Koupelnové předložky
Sdílejte článek

Diskuze