14 argumentů pro střešní tašky TERRAN

01. 03. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Betonové střešní tašky TERRAN se od tuzemské konkurence liší nejen svým originálním vzhledem, ale i soustavnou snahou o inovaci v designu a kvalitě. Samozřejmostí je vysoká kvalita služeb – ostatně pro volbu této špičkové krytiny mluví 14 silných argumentů.

1. v sortimentu najdete hned pět typů střešních tašek – Synus, Danubia, Coppo, Rundo, Zenit. Mezi nimi si každý určitě najde to své. Synus je svojí váhou a elegantním tvarem nejlepší volbou při rekonstrukci střechy. Řeka Dunaj představuje specifický symbol střední Evropy a u produktové linie Danubia symbolizuje přirozenou harmonii, kterou evokuje tato velká středoevropská řeka. Klasický produkt se svými měkkými liniemi ideálně zapadá do české přírody a krajiny.

Produktová linie Coppo svými barevnými odstíny a tvary připomíná náladu zemí Středomoří. Dynamické linie a inspirativní barevné kombinace tašek zapůjčí vašemu domu tvůrčí a originální vzhled. Rundo je skutečný stavební skvost. Během vývoje této bobrovky jsme chtěli vytvořit snadno použitelnou a estetickou tašku. Prostřednictvím střešní krytiny Rundo jsme stvořili tašku s náladou tradice, ale plně dle požadavků současné doby. Pátá řada – Zenit – představuje moderní tašku, jejíž design byl inspirován současnými inovativními trendy. Zenit spojuje prvky orientu, ale i chladnou eleganci severských zemí.

FOTO Mediterran CZ

FOTO Mediterran CZ

2. pestrá barevná škála, od klasických barevných odstínů k moderním motivům
3. doplňkové výrobky pro vytvoření kompletního střešního systému
4. dostupné ceny – základní tašky již od 21, 50 Kč/ kus bez DPH
5. bezplatné služby:
• vypočítáme pro Vás bezplatně spotřebu materiálu,
• dovezeme střešní tašky a doplňkové výrobky na místo stavby zdarma,
• naše palety jsou nezálohované a bezplatně si je můžete ponechat,

FOTO Mediterran CZ

FOTO Mediterran CZ

6. flexibilně řešíme vaše požadavky
7. nabízíme kvalitní povrchové úpravy – neustále se snažíme vyhovět požadavkům trhu a vysokým kritériím kvality produktů moderní doby. Nabízíme tři odlišné typy povrchových úprav:

• Standard (základní povrchová úprava)

• COLORSYSTEM – speciální povrchová úprava zabezpečující trvalou stálost barev a lesk tašek.
Barvy a tóny střešní krytiny použitím povrchové úpravy COLORSYSTEM budou hlubší a živější bez ohledu na základní barvu tašek. Dlouhotrvající ochrana barev zachová tóny barev a jejich intenzitu. Kvůli samočistícímu povrchu střecha zůstává čistší a výrazně lépe odolá UV záření.

• EVO (povrchová úprava nejvyšší kvality). Díky této technologii mají tašky TERRAN výjimečně jemný a hladký povrch, který je navíc mimořádně odolný a pevný. Samozřejmostí je vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám a mechu. Taška s povrchovou úpravou EVO nenasákne vodou, má mimořádně dlouhou životnost a estetický lesk. Technologií EVO najdete jak u nejprodávanějšího typu střešních tašek TERRAN – u řady TERRAN DANUBIA i u tašek TERRAN SYNUS s jedinečným vlnitým profilem, připomínajícím sinusoidu. Povrchovou úpravu EVO mají i tašky TERRAN RUNDO a jeden z prodejních hitů – ploché tašky TERRAN ZENIT.

FOTO Mediterran CZ

FOTO Mediterran CZ

8. nejmodernější technologie – současná výrobní technologie použitá v našem závodě patří mezi nejvyspělejší v Evropě,
9. betonová taška TERRAN je šetrná k životnímu prostředí
10. stovky tisíc spokojených zákazníků
11. v České republice patříme mezi společnosti s hodnocením nejvyšší důvěryhodnosti
12. široká síť našich prodejců
13. naši regionální zástupci Vám rádi pomohou
14. 50 LET záruka: na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost. Záruka je jedinečná mezi výrobci betonových střešních krytin.

Další informace o betonové střešní krytině TERRAN najdete na www.terran.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Mediterran CZ s.r.o.

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: strechy Terran
Sdílejte článek

Diskuze