Balance pro harmonickou střechu

Balance pro harmonickou střechu

25. 08. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Velkoformátová keramická krytina Balance zaujme vyvážeností svých proporcí a atraktivním tvarem. Jedná se o nejoblíbenější krytinu ve tvaru klasické vlny od německého výrobce Creaton u nás. Tvar ale není to jediné, čím poutá pozornost.

Hladká keramická taška Balance je velkoplošná pálená střešní krytina. Vyznačuje se vyvážeností tvaru, proporcí a hospodárnosti. Právě díky tomu výrobce poskytuje záruku na její životnost až 50 let.

foto: Embo

Taška je odolná proti povětrnostním vlivům. Ochranu před hnaným deštěm poskytuje i unikátní systém bočních drážek Labyrint, které zabezpečují odolnou bariéru proti pronikání vlhkosti a vody.

Vlnitý tvar pro dokonalý efekt

Charakteristický vlnitý tvar tašky Balance zdůrazňuje obrysovou linii a zintenzivňuje optický efekt. I proto patří tento model u nás mezi nejvyhledávanější. V nabídce je v osmi barevných odstínech engob a glazur.

Navzdory formátu XXL si krytina zachovává vyvážené proporce a podporuje harmonickou rovnováhu střechy. Vhodná je k pokrytí velkých ploch, ale i na menší střechy. Při použití doplňkové hydroizolační vrstvy ji lze pokládat již od sklonu střechy 10°.

foto: Embo

A navíc šetří

Atraktivní vzhled a vysokou odolnost doplňuje ekonomická efektivita a snadná pokládka. Větší formát tašky zefektivňuje její spotřebu na 8,4 ks/m2 a urychluje montáž. Unikátní hlavové drážky poskytují možnost posuvu až 26 mm. Díky posuvu tašek je rozvržení optimálního laťování jednodušší, což oceníte nejen při zastřešení novostaveb, ale především při rekonstrukci střech.
To šetří čas i peníze.

foto: Embo

Více informací najdete na www.ebmco.cz

Kategorie: Novinky Stavební materiály
Tagy: dum stavebni materialy střecha
Sdílejte článek

Diskuze