Betonové střešní tašky antracit
Zdroj: Mediterran

Betonové střešní tašky Terran Danubia jsou bestsellerem značky Terran

09. 05. 2023 Sdílet

I loňský rok byl pro střešní tašky Terran díky jejich vysoké kvalitě, širokému sortimentu, bohatému výběru barev a tvarů a unikátní až 50leté záruce mimořádně úspěšný.

Bestsellerem v nabídce tašek Terran byla řada Terran Danubia, která působí ladně a harmonicky a jak její jméno napovídá, čerpá inspiraci z vlnitostí řeky Dunaj. Střešní betonové tašky produktové řady Terran Danubia se vyrábí ze speciálního barevného betonu. Vynikají vysokou pevností a dokonale odolnou povrchovou úpravou, zajišťující vašemu domu ochranu po celou dobu její životnosti.

Betonové střešní tašky antracit

Zdroj: Mediterran

Vybrat si můžete z různých barev v povrchových úpravách – EVO, Inova a ve speciální úpravě Climacontrol, přičemž vylepšená povrchová úprava tašek Terran Danubia s názvem „EVO“ je opravdovým unikátem na českém trhu. Jedná se o nejvyšší stupeň technologického řešení povrchu střešních tašek s cílem ochrany a prodloužení životnosti.

Mezi hlavní charakteristiky těchto střešních tašek patří jemnost a hladkost povrchu (esteticky velmi zdařilý lesk), přitom extrémní odolnost proti vnějším vlivům (UV, zplodiny, mech apod.) a pevnost. Taška je zcela nenasákavá, i proto má mimořádně dlouhou životnost.

Více najdete na www.terran.cz.

Komerční informace; zdroj: Mediterran

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: betonové tašky Od partnerů střešní krytiny střešní tašky
Sdílejte článek