Střešní krytina pro rekonstrukci střechy
Zdroj: BMI Bramac

Chytré řešení pro rekonstrukci vaší střechy

16. 03. 2023 Sdílet

Betonová taška Classic Protector PLUS patří k nejprodávanějším modelům z portfolia značky BMI BRAMAC. Navenek působí velmi klasicky a nadčasově, díky vyspělé technologii výroby má ale také výborné technické parametry. Představuje tak chytré řešení pro rekonstrukci střech i novostavby a je skvělou investici do každého bydlení.

Protector PLUS patří k vyspělým technologiím výroby střešních krytin. Zatímco povrch běžných tašek tvoří pouze několik vrstev barevného nástřiku, u betonových tašek s povrchovou úpravou Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného betonu, který zaplní všechny nerovnosti a vytváří dokonale hladký povrch.

Tím je zajištěna zvýšená ochrana krytiny před vnějšími vlivy počasí, před usazováním nečistot, mechů a řas i vůči mechanickému opotřebení. Technologie Protector PLUS zároveň zajišťuje dlouhodobou stabilitu původní barevnosti betonových tašek.

Vzhledem k vynikajícím užitným vlastnostem představuje model betonové tašky Classic Protector PLUS výrobek s vynikajícím poměrem ceny a výkonu: Za příznivou cenu získají zákazníci krytinu prémiové kvality a se špičkovou technologií.

Komerční informace; zdroj: BMI BRAMAC

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: betonové tašky Od partnerů Rekonstrukce střechy střešní krytiny
Sdílejte článek